تولید بطری پلاستیکی نوشابه 1/5 لیتری

تولید بطری پلاستیکی نوشابه 1/5 لیتری

تولید بطری پلاستیکی نوشابه 1/5 لیتری

بطری پلاستیکی نوشابه در حجم 1.5 لیتری، 1 لیتری، و حجم های دیگر تولید می شود

بطری پلاستیکی 1/5 لیتری نوشابه، دوغ و دلستر توسط شرکت های تولیدی فعال در این زمینه تولید می شود و از طریق سایت های اینترنتی به صورت عمده با مناسب ترین قیمت خرید و فروش می شود. بطری پلاستیکی به اصطلاح بطری های پت در بازار از لحاظ قیمتی بهترین گزینه برای بسته بندی نوشابه، دوغ و انواع نوشیدنی دیگر می باشد. بطری پلاستیکی که برای بسته بندی نوشابه تولید می شود، بیشتر در حجم 1/5 لیتری می باشد، این بطری پلاستیکی 1/5 لیتری در طرح های زیادی تولید می شود که عمدتا برای نوشابه کارخانه های تولیدی نوشابه از بطری های استوانه ای استفاده می کنند.

مشخصات بطری پلاستیکی نوشابه

بطری پلاستیکی نوشابه در حجم 1.5 لیتری، 1 لیتری، و حجم های دیگر تولید می شود، این نوع بطری های در مرحله اول به پریفرم تبدیل می شوند و یعد از آن پریفرم را با دستگاه حرارت می دهند تا به شکل نهایی بطری در آید. بطری های پلاستیکی پت دارای خصوصیات ظاهری بسیار عالی می باشند که همین دلیلی بر کیفیت و مقاومت بالایی بطری های پلاستیکی می شود.

کاربرد بطری پلاستیکی

از می توان برای بسته بندی انواع نوشیدنی ها استفاده کرد و علاوه بر آن از بازیافت آن هم می توان در زمینه انواع کاردستی ها و ظروف های دیگر استفاده کرد.

انواع بطری پلاستیکی

بطری پلاستیکی 1/5 لیتری

فروش بطری پلاستیکی 1/5 لیتری

خرید و فروش انواع بطری پلاستیکی 1/5 لیتری جهت استفاده برای بسته بندی نوشابه از طریق سایت های فروش اینترنتی با ارزان ترین قیمت امکان پذیر می باشد. جهت سفارش و مشاهده محصولات می توانید از این سایت که مرجع فروش آنلاین می باشد دیدن نمایید، این سایت با توجه به حذف محدودیت ها و دلالان قمیت های مناسبی را ارائه خواهد داد.

امتیاز 3.23/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
11:34
با ما در واتساپ صحبت کنید