خریدار بطری پت 1 لیتری به صورت عمده

no pic

خریدار بطری پت 1 لیتری به صورت عمده

خریدار بطری پت 1 لیتری به صورت عمده

خریدار بطری پت 1 لیتری به صورت عمده سایت بازار پلاستیک ایران که زیر مجموعه شرکت آراد پلاستیک می باشد، جهت افزایش فروش محصولات خود می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از این سایت دیدن کنید. بطری پلاستیکی 1 لیتری که در قالب های مختلف تولید می شود برای بسته بنید محصولات نوشیدنی و آشامیدنی و غذایی کاربرد خواهد داشت و تولید کنندگان قعال در این حوزه از این نوع بطری ها برای محصولات خود استفاده می کنند.

بطری پت 1 لیتری

انواع بطری پت 1 لیتری

  • بطری پت فراز
  • بطری پت رینگی
  • بطری پت مایع ظرفشویی
  • بطری پت جار
  • بطری پت دسته دار
  • بطری پت شش گوش

بطری پت 1 لیتری

خریدار بطری پت پلاستیکی 1 لیتری

خریدار های بطری پلاستیکی 1 لیتری شرکت های زیادی در ایران و کشور های خارجی مخصوصا عراق و افغانستان می باشند، صادرات بطری پت به این کشور ها از طریق واسطه ها و صادر کننده های ایرانی انجام می گیرد که بعضا هم دیده شده مشتریان عراقی خود مستقیم از تولید کننده های ایرانی جنس مورد نیاز خود را تامین کردند. [toggle title="مشاوره و فروش" state="open"]اگر تولید کننده بطری پت هستید و قصد افزایش فروش محصولات خود را دارید می توانید با شرکت بازرگانی آراد پلاستیک همکاری لازم را داشته باشید.[/toggle]

بطری پت 1 لیتری

خرید و فروش بطری پلاستیکی پت

انواع بطری پلاستیکی پت در قالب های متنوع در حجم های یک لیتری، نیم لیتری، 250 سی سی، 2 لیتری و چهار لیتری و پنج لیتری از طریق بازار پلاستیک ایران به صورت عمده خرید و فروش می شود. قیمت ها از طریق اینترنت به دلیل حذف واسطه ها و خرید مستقیم از کارخانه تولیدی مقرون به صرفه می باشند و همین عامل سبب می شود تا مشتریان و خریداران بطری پت به دنیای اینترنتی و مجازی اعتماد زیادی داشته باشند و همین روش باعث شود تا فروش کارخانه های تولیدی در این زمینه زیاد شود.

امتیاز 3.27/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
08:50
با ما در واتساپ صحبت کنید