قیمت فروش بطری پت 10 لیتری

no pic

قیمت فروش بطری پت 10 لیتری

قیمت فروش بطری پت 10 لیتری

بطری پت 10 لیتری یا 10 کیلویی که برای بسته بندی مواد غذایی اعم از ترشیجات و محصولات نوشیدنی استفاده می شود از طریق اینترنت به صورت عمده با ارزان ترین قیمت خرید و فروش می شود. بطری پت 10 لیتری از سری بطری های پلاستیکی می باشد که قابلیت بسته بندی محصول تا حجم 10 لیتر یا کیلوگرم را خواهد داشت، از این نوع بطری پلاستیکی پت 10 لیتری اغلب برای بسته بندی محصولات غذایی مانند ترشیجات و مربا استفاده می شود.

بطری پت 10 لیتری

تولید بطری پت 10 لیتری

بطری پلاسنتیکی پت 10 لیتری در وزن گرماژ بالا با مواد پلی اتیلن ترفتالات و پریفرم تولید می شود، پریفرم های پت 10 لیتری وزن بالایی دارند و با دو نوع درب فلکه ای و ساده توسط شرکت های تولید کننده در این زمینه تولید می شود. پریفرم هایی که برای بطری پت تولید می شود توسط پیشرفته ترین دستگاه ساخت اروپا با قالب 72 کوییته تولید خواهد شد همین عامل سبب می شود تا بطری پت کیفیت و ویژگی هایی زیادی داشته باشد.
  • شفافیت روشن
  • استحکام بالا
  • یک نواخت بودن بدنه بطری
  • نداشتن موج در بدنه بطری
  • عدم وجود در سطح خراش
  • چیدمان صحیح در بسته بندی بطری
  • مقاوم در برابر ماده شیمیایی

بطری پت 10 لیتری

قیمت فروش بطری پت

قیمت فروش بطری پت بر اساس قیمت مواد اولیه پلی اتیلن ترفتالات یا همان پت تعیین می شود و بنابراین این قیمت ها به روز می باشد همین سبب می شود تا شرکت های تولید کننده بطری پت قیمت را به روز به مشتریان خودشان اعلام کنند. قیمت بطری پت یکی دو ماه آخر سال 1397 به شدت افزایش داشته است و این افزایش قیمت در بازار فروش بطری پت بی سابقه بوده است. بطری پت 10 لیتری

فروش بطری پت 10 لیتری

انواع بطری و جار پت 10 لیتری با درب فلکه ای و ساده به صورت عمده از روش اینترنت با ارزان ترین قیمت خرید و فروش خواهد شد، جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش آراد پلاستیک به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنند.

امتیاز 3.1/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
12:57
با ما در واتساپ صحبت کنید