عرضه اینترنتی گالن پلاستیکی ۲۰ لیتری

no pic

عرضه اینترنتی گالن پلاستیکی ۲۰ لیتری

عرضه اینترنتی گالن پلاستیکی ۲۰ لیتری

انواغ گالن پلاستیکی 20 لیتری در رنگ سفید به صورت اینترنتی و با مناسب ترین قیمت به صورت عمده از طریق این سایت به سراسر شهر های ایران عرضه و پخش خواهد شد، جهت دریافت سفارشات و خرید گالن پلاستیکی می توانید از طریق این سایت اقدام کنید. گالن های پلاستیکی که برای بسته بندی مواد شوینده و سایر محصولات شیمیایی استفاده می شود در حجم 10 و 20 لیتری در کشور با مواد پلی اتیلن تولید می شوند. به این سری از گالن ها و ظرف های پلاستیکی در بازار ظروف پلاستیکی بادی یا پلی اتیلن گفته می شود و در حجم های 4 لیتری و 20 لیتری در رنگ سفید تولید خواهد شد.

گالن پلاستیکی 20 لیتری

انواع گالن پلاستیکی 20 لیتری

  • گالن 20 لیتری تخم مرغی
  • گالن 20 لیتری دکمه دار
  • گالن 20 لیتری دکمه دار دهانه 100
  • گالن 20 لیتری آلمانی
  • گالن 20 لیتری هلالی
[box type="info" align="aligncenter" class="" width=""]جنس همه این گالن های پلاستیکی از پلی اتیلن می باشد و در تیراژ 4 هزار به بالا تولید و به فروش خواهد رسید.[/box]

گالن پلاستیکی 20 لیتری

تولید گالن پلاستیکی 20 لیتری

گالن های پلاستیکی 20 لیتری در وزن 800 گرم در رنگ بندی های سفید و زرد و قرمز با مواد پلی اتیلن توسط یک دستگاه ترزیق پلاستیک بادی بدون پیچیدگی خاصی تولید می شود.

مواد پلی اتیلن چیست؟

مواد پلی اتیلن که با حرف لاتین PE در کشور شناخته می شود از ماده های پلیمری می باشد گه توسط شرکت های پتروشیمی تولید می شود و برای تولید محصولات پلاستیکی بادی و انواع محصولات دیگر استفاده خواهد شد.

عرضه گالن پلاستیکی 20 لیتری

انواع گالن پلاستیکی 4 لیتری و 20 لیتری بادی در رنگ سفید و رنگ بندی های متنوع به صورت عمده از طریق اینترنت به سراسر شهر های ایران با بهترین قیمت عرضه و پخش خواهد شد، جهت خرید عمده گالن پلاستیکی 4 لیتری می توانید از این سایت به صورت آنلاین اقدام فرمایید. عرضه گالن های پلاستیکی به سراسر شهر های ایران به صورت عمده با ارزان ترین قیمت انجام می شود، جهت خرید و دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاورین فروش آراد پلاستیک در ارتباط باشید.

امتیاز 3.32/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
10:28
با ما در واتساپ صحبت کنید