فروش گالن 20 لیتری پلاستیکی در تهران

no pic

فروش گالن 20 لیتری پلاستیکی در تهران

فروش گالن 20 لیتری پلاستیکی در تهران

فروش گالن 20 لیتری پلاستیکی در تهران از چه طریقی به صورت عمده انجام می گیرد؟ انواع گالن های پلاستیکی 20 لیتری با چه موادی تولید خواهد شد و برای بسته بندی چه محصولاتی استفاده می شود؟ گالن پلاستیکی یکی دیگر از محصولات پلاستیکی می باشد که در کشور توسط تولیدکنندگان پلاستیک تولید می شود، این نوع محصول بیشتر برای بسته بندی محصولات صنعتی و مواد شوینده کاربرد خواهد داشت و با جنس مواد پلیمری پلی اتیلن تولید می شود. گالن پلاستیکی یا ظروف پلاستیکی در حجم های مختلفی تولید خواهد شد که برای اینکه بیشتر با انواع گالن پلاستیکی آشنا شوید لیست گالن های پلاستیکی در حجم های مختلف ذکر می شود.

فروش گالن 20 لیتری پلاستیکی

انواع گالن پلاستیکی

 • گالن پلاستیکی 4 لیتری
 • گالن پلاستیکی 5 لیتری
 • گالن پلاستیکی 10 لیتری
 • گالن پلاستیکی 20 لیتری

فروش گالن 20 لیتری پلاستیکی

مشخصات گالن 20 لیتری پلاستیکی

گالن 20 لیتری پلاستیکی در قالب های متنوع با مواد پلی اتیلن و دستگاه پلاستیک بادی تولید می شود.
 1. گالن پلاستیکی 20 لیتری دکمه دار
 2. گالن 20 لیتری دکمه دار دهانه 100
 3. گالن 20 لیتری پلاستیکی تخم مرغی
 4. گالن 20 پلاستیکی آلمانی
 5. گالن 20 پلاستیکی هلالی شکل

[box type="info" align="aligncenter" class="" width=""]گالن های پلاستیکی که در بالا ذکر شد همگی با مواد پلی اتیلن در وزن 800 گرم و گرماژ دیگر تولید و دربسته های 10 تایی بسته بندی می شود.[/box]

فروش گالن 20 لیتری پلاستیکی

مشخصات خط تولید گالن پلاستیکی

خط تولید گالن پلاستیکی دستگاه تزریق پلاستیک بادی می باشد که انواع گالن پلاستیکی و دبه پلاستیکی و بشکه پلاستیکی را با بهترین کیفیت و مواد پلی اتیلن تولید می کند. اجزای اصلی دستگاه تزریق پلاستیک بادی اجزای زیر می باشد و به غیر این اجزای اصلی دارای اجزا متفاوت دیگری هم می باشد.
 • واحد تزریق، اعم از الکتروموتور
 • واحد گیره، شامل پمپ گیره
 • واحد کنترل، شامل سیستم کنترل حرارت
 • واحد هیدرولیک، مهم ترین واحد دستگاه

[box type="info" align="aligncenter" class="" width=""]این دستگاه از لحاظ قیمتی و صرفه اقتصادی بودن با دستگاه های تزریق پلاستیک دیگر مناسب تر و ارزان می باشد.[/box]

تولید محصولات پلاستیکی در ایران

محصولات پلاستیکی در ایران دسته های مختلفی را دارد که از گالن ها و ظروف ها و بطری های پلاستیکی یکی از دسته های پلاستیک در کشور می باشد که با مواد پلی اتیلن و پلی اتیلن ترفتالات و پی وی سی و پلی اتیلن سنگین و سایر مواد پلیمری تولید می شود. ظروف یا گالن یا دبه های پلاستیکی جز ظروف پلاستیکی بادی می باشد که با مواد پلی اتیلن PE تولید می شود و دسته دیگر بطری های پت می باشد که با جنس مواد پت تولید می شود و بیشتر برای بسته بندی محصولات نوشیدنی و مایعاتی کاربرد خواهد داشت.

بطری پلاستیکی4 لیتری

خرید و فروش گالن 20 لیتری پلاستیکی

فروش گالن 20 لیتری پلاستیکی امروزه در اینترنت رشد و گسترش زیادی را داشته است و خیلی از مشتریان و خریداران را راغب کرده است تا از این روش خرید خود را انجام دهند، مزیت خرید گالن پلاستیکی در اینترنت مواردی چون پاسخگوی سریع در هر ساعتی از شبانه روز و ارسال بار در کمترین زمان ممکن به تمامی نقاط کشور با ارزان ترین قیمت خرید به صورت مستقیم از تولیدکننده با مناسب ترین قیمت می باشد. اگر قصد خرید گالن 20 لیتری پلاستیکی را دارید این سایت بهترین گزینه می باشد چون به شما کمک می کند تا با ارزان ترین قیمت بازار گالن پلاستیکی 4 لیتری و 20 لیتری را به صورت عمده خریداری کنید.

امتیاز 3.56/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
08:19
با ما در واتساپ صحبت کنید