تولید کننده بطری پلاستیکی 4 لیتری

no pic

تولید کننده بطری پلاستیکی 4 لیتری

تولید کننده بطری پلاستیکی 4 لیتری

بطری پلاستیکی 4 لیتری در اشکال هندسی گرد و کتابی چهارگوش برای بسته بندی نوشیدنی های مختلف از قبیل دوغ و نوشابه و روغن کنجد و مایع از تولید شده با جنس پلی اتیلن ترفتالات و پلی اتیلن بادی توسط شرکت تولیدی بازرگانی آراد پلاستیک با مرغوب ترین کیفیت از طریق این سایت به صورت عمده خرید و فروش می شود. بطری پلاستیکی چگونه و با چه موادی تولید خواهد شد؟ بطری پلاستیکی به طور کلی در دو دسته زیر تقسیم بندی می شود:

 1. بطری پلاستیکی بادی (پلی اتیلن)
 2. بطری پلاستیکی پت

بطری پلاستیکی4 لیتری

بطری پلاستیکی بادی (پلی اتیلن) چیست؟

بطری پلاستیکی بادی که با مواد پلی اتیلن تولید می شود بطری یا ظروف های پلاستیکی می باشد که اکثرا شرکت های تولیدکننده مواد شوینده برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند. [box type="success" align="aligncenter" class="" width=""]برای تولید بطری پلاستیکی 4 لیتری بادی توسط یک دستگاه تزریق پلاستیک بادی با مواد پلی اتیلن استفاده خواهد شد.[/box]

بطری پلاستیکی4 لیتری

بطری پلاستیکی پت چیست؟

بطری پلاستیکی پت از سری بطری هایی می باشد که با پیچیدگی خاصی نسبت به بطری پلاستیکی بادی در چند مرحله با مواد پلی اتیلن ترفتالات تولید می شود که در بازار این بطری های پلاستیکی را به بطری پت می شناسند. [toggle title="کاربرد بطری پلاستیکی پت" state="open"]بطری های پلاستیکی پت بیستر در زمینه بسته بندی محصولات نوشیدنی و مایعاتی و شیمیایی استفاده خواهد شد.[/toggle]

نحوه تولید بطری پلاستیکی پت

برای تولید بطری پلاستیکی پت از دستگاه های متعددی استفاده می شود که می توان به دستگاه های زیر برای تولید بطری پت پلاستیکی اشاره کرد.
 1. دستگاه تزریق پلاستیک پریفرم پت
 2. دستگاه بادکن پت
 3. دستگاه تزریق پلاستیک درب بطری پت
[box type="info" align="aligncenter" class="" width=""]دستگاه تزریق پلاستیک پریفرم پت از مهم ترین دستگاه و گران قیمت ترین دستگاه خط تولید بطری پلاستیکی پت به خاطر ابعاد بزرگ آن می باشد.[/box] در مرحله اول با دستگاه ترزیق پلاستیک پریفرم با مواد پت پریفرم را در وزن های مختلف تولید می کنند در مرحله بعد پریفرم که یک محصول گرد استوانه ای شکل می باشد را با دستگاه بادکن PET و قالب نصب شده در دستگاه به بطری پت در قالب های متنوع تبدیل خواهند کرد. در مرحله بعد با توجه به سایز دهانه بطری پت درب بطری را با استفاده از دستگاه تزریق پلاستیک درب بطری تولید می کنند.

بطری پلاستیکی4 لیتری

انواع حجم های بطری پلاستیکی پت و پلی اتیلن

بطری های پلاستیکی پت و پلی اتیلن در حجم های زیادی تولید خواهند شد که برخی از این حجم ها در زیر ذکر می شود.
 • بطری پلاستیکی 1 لیتری
 • بطری پلاستیکی 3 لیتری
 • بطری پلاستیکی 4 لیتری
 • بطری پلاستیکی 5 لیتری
 • بطری پلاستیکی 10 لیتری
 • بطری پلاستیکی 20 لیتری

بطری پلاستیکی4 لیتری

شرکت های تولید کننده بطری پلاستیکی پت

بطری پلاستیکی پت توسط شرکت های تولید کننده زیادی با مرغوب ترین کیفیت تولید می شود، از شرکت های مطرح در این زمینه می توان شرکت های زیر را نام برد.
 1. پت آوران
 2. راد پلیمر آریس
 3. آوند پلیمر نظنز
 4. تیان پلاست

خرید و فروش انواع بطری پلاستیکی 4 لیتری

انواع بطری پلاستیکی 4 لیتری تولید شده با مواد پلی اتیلن و پت و حجم های دیگر را می توانید از طریق سایت های اینترنتی با قیمت مناسب به صورت عمده خریداری کنید. از سایت های معتبر در این زمینه می توان به بازار پلاستیک ایران که با مدیریت مجموعه تولیدی بازرگانی آراد پلاستیک اداره می شود اشاره کرد، این سایت به شما در زمینه خرید بطری پلاستیکی پت و پلی اتیلن کمک می کند تا بطری پلاستیکی باکیفیت مواد درجه یک را با نازل ترین قیمت به صورت عمده خریداری کنید.

امتیاز 2.89/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
01:27
با ما در واتساپ صحبت کنید