فروش عمده بطری پلاستیکی بزرگ

فروش عمده بطری پلاستیکی بزرگ

فروش عمده بطری پلاستیکی بزرگ

تولید بطری های پلاستیکی مواد شوینده در کشور در طرح و مدل های متنوع در حجم های 1 لیتری، 4 لیتری، 2 لیتری با مواد پت در کشور انجام می گیرد.

فروش بطری پلاستیکی بزرگ به صورت عمده از چه مراکز معتبری انجام می گیرد؟ بطری پلاستیکی بزرگ در کشور بر چند مدل تولید می شود؟ قیمت عمده بطری پلاستیکی بزرگ در اینترنت چه تفاوتی با قیمت عمده در روش های فروش سنتی دارد؟ بطری پلاستیکی در حجم های مختلف در کشور تولید می شود. برخی از این حجم ها بزرگ و برخی دیگر کوچک و دیگر حجم ها متوسط می باشد. بطری پلاستیکی بزرگ به خاطر اینکه میزان محصول بیشتری را می توان در آن بسته بندی کرد، از محصولات پرفروش در کشور می باشد.

حجم های بطری پلاستیکی بزرگ

بطری های پلاستیکی بزرگ در مدل و طرح های متنوع در حجم های زیر تولید و به بازار عرضه می شود.

  1. بطری پلاستیکی 1000 سی سی
  2. بطری پلاستیکی 1300 سی سی
  3. بطری پلاستیکی 1400 سی سی
  4. بطری پلاستیکی 1500 سی سی
  5. بطری پلاستیکی 2000 سی سی
  6. بطری پلاستیکی 1200 سی سی

آشنایی با بطری پلاستیکی های بزرگ در ایران

مدل و طرح های بطری پلاستیکی که در ایران توسط شرکت های تولیدکننده تولید می شود دارای طرح های مدرن و زیبا می باشد، به نحوی که بسته بندی محصول شما را در نظر مشتری جذاب و شیک جلوه خواهد کرد.

بطری پلاستیکی پافیلی طرح فراز

بطری پلاستیکی پافیلی طرح فراز در حجم یک لیتری و 1/5 لیتری تولید می شود، از این نوع بطری در کشور بیشتر برای بسته بندی نوشابه و دوغ استفاده خواهند کرد که حجم های کوچکتر آن تولید می شود.

بطری پلاستیکی طرح کتابی

بطری پلاستیکی طرح کتابی در حجم 1000 سی سی در ایران تولید و عرضه می شود، این نوع بطری حالت بطری های کتابی تولید می شود. بطری طرح کتابی با دهنه 38 میلیمتر در کارتن های 45 تایی در وزن های 42 و 53 گرمی تولید می شود.

بطری پلاستیکی روغن

انواع بطری پلاستیکی روغن در دو مدل دسته دار و بدون دسته در حجم های 2 لیتری و 2/5 لیتری تولید خواهد شد.

خرید بطری روغن

بطری پلاستیکی مواد شوینده

تولید بطری های پلاستیکی مواد شوینده در کشور در طرح و مدل های متنوع در حجم های 1 لیتری، 4 لیتری، 2 لیتری با مواد پت در کشور انجام می گیرد. از این نوع بطری های پلاستیکی بیشتر برای بسته بندی شامپو، مایع ظرفشویی، مایع دستشویی مورد استفاده قرار می گیرد.

ظروف پلاستیکی 1 لیتری

چگونگی فروش بطری پلاستیکی بزرگ

خرید و فروش عمده بطری پلاستیکی بزرگ و کوچک و حتی متوسط از طریق مرکز خرید و فروش اینترنتی معتبر انجام می گیرد. مراکز معتبر در اینترنت مراکزی هستند که در اینترنت جایگاه و رتبه بالاتری را نسبت به شرکت های دیگر خواهند داشت. این مرکز یعنی سایت پلاستیک ساز از سایت های برتر و معتبر در این زمینه می باشد که با همکاری تولیدکنندگان بطری پلاستیکی پت فعالیت خود را آغاز کرده است. 

قیمت عمده بطری پلاستیکی در اینترنت

قیمت عمده بطری پلاستیکی در اینترنت با توجه به اینکه با همکاری تولیدکنندگان سراسر کشور انجام می گیرد و بسیار پایین تر از قیمت عرف بازار های فروش سنتی می باشد. خرید یا فروش عمده بطری پلاستیکی بزرگ در حجم و مدل های متنوع از طریق این سایت انجام می گیرد. جهت همکاری با این سایت می توانید فرم قسمت تماس با ما را تکمیل کنید تا همکاران بخش فروش این وب سایت در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.

امتیاز 3/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
10:46
با ما در واتساپ صحبت کنید