صادرات ظروف پلاستیکی بسته بندی عسل به عراق

صادرات ظروف پلاستیکی بسته بندی عسل به عراق

صادرات ظروف پلاستیکی بسته بندی عسل به عراق

با توجه به محصولات متنوع و گسترده ظروف پلاستیکی بازار صادراتی آن بسیار گسترده می باشد

صادرات ظروف بسته بندی عسل و سایر ظروف پلاستیکی ایرانی به کشور عراق و سایر کشورهای همسایه با قیمت تمام شده مناسب از طریق این سایت انجام می گیرد. ظروف پلاستیکی ایرانی به دلیل کیفیت مواد اولیه ای که دارد در برابر حلال های شیمیایی و شرایط جوی مقاوم می باشند، این مزیت به همراه قابلیت شکل پذیری بودن و حمل آسان نسبت به سایر بطری ها و ظروف باعث شده تا صادرات آن به عراق و کشور های دیگر افزایش پیدا کند. اگر به آمار های سال های قبل و امسال نگاهی بیندازید متوجه می شوید 32% بازار پلاستیک و لاستیک در عراق مربوط به محصولات ایرانی می باشد، که همین آمار نشان می دهد در حدود 136 تن انواع ظروف پلاستیکی در ظروف مدت دو روز به عراق صادر شده است. ظروف پلاستیکی بر چند مدل و طرح تولید می شود، در ادامه برای آشنایی بیشتر شما با ظروف  پلاستیکی لیست انواع ظروف پلاستیکی بیان می شود.

انواع ظروف پلاستیکی

  با توجه به محصولات متنوع و گسترده ظروف پلاستیکی بازار صادراتی آن بسیار گسترده می باشد. پیشنهاد ما به صادرکنندگان پلاستیک این می باشد که بر روی صادرات ظروف بسته بندی پلاستیکی به عراق بیشتر کار کنند تا آمار فروش بالایی را در این زمینه داشته باشند.  

صادرات ظروف پلاستیکی

صادرات ظروف پلاستیکی

نمودار آمار صادرات پلاستیک به عراق

در نمودار زیر آمار صادرات ظروف پلاستیکی به عراف را تا سال 94 مشاهده می کنید، که منبع این آمار از گمرک جمهوری اسلامی ایران می باشد. در این آمار که مشاهده می کنید عمده صادرات ها مربوط به صادرات ظروف بسته بندی عسل، زعفران، ادویه می باشد، جهت خرید انواع ظروف پلاستیکی با مشاورین فروش این سایت تماس بگیرید.

صادرات ظروف پلاستیکی

 

امتیاز 3.12/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
07:26
با ما در واتساپ صحبت کنید