فروشگاه بطری پلاستیکی فانتزی در طرح های خارق العاده

فروشگاه بطری پلاستیکی فانتزی در طرح های خارق العاده

فروشگاه بطری پلاستیکی فانتزی در طرح های خارق العاده

از بهترین روش خرید بطری پلاستیکی فانتزی می توان به فروشگاه های اینترنتی اشاره کرد

فروشگاه بطری پلاستیکی در تهران، کرج و مشهد و اصفهان انواع بطری های فانتزی را در طرح و مدل های خارق العاده با قیمتی مناسب و ارزان به فروش می رساند. از آن جایی که بطری های پلاستیکی در صنعت بسته بندی کاربرد بسیاری دارد، از این رو خیلی از تولید کنندگان و صادرکنندگان محصولات نوشیدنی به دنبال این می باشند که بسته بندی زیبایی را برای محصول خود داشته باشند. به این افراد توصیه می شود برای بسته بندی محصولات نوشیدنی خود از بطری های پلاستیکی فانتزی و لاکچری استفاده کنند، این بطری ها در طرح و مدل بسیار خارق العاده تولید می شود و همین سبب می شود تا زیبایی بالایی را داشته باشد.

انواع بطری پلاستیکی فانتزی

  • بطری پلاستیکی طرح لیندا
  • بطری پلاستیکی طرح مانیا
  • بطری پلاستیکی طرح الماس
  • بطری پلاستیکی طرح دنبل
  • بطری پلاستیکی طرح لامپی
  • بطری پلاستیکی طرح نوتلا

هر کدام از بطری های پلاستیکی که در بالا ذکر شد بر اساس یک شکل طراحی شده است که بسیار زیبا و خارق العاده می باشد به طوری که مشتری را جذب می کند.

فروشگاه بطری پلاستیکی

فروشگاه بطری پلاستیکی

مشخصات بطری پلاستیکی طرح الماس

این بطری پلاستیکی بر اساس طرح الماس طبق تصویر زیر طراحی شده که قطر دهانه 38 میلیمتر و وزن آن 30 گرم در حجم 250 سی سی تولید می شود. بطری پلاستیکی الماس یکی از طرح های فوق العاده می باشد که هر کسی را شگفت زده می کند. بطری پلاستیکی طرح لیندا یکی دیگر از بطری های پلاستیکی فانتزی خارق العاده می باشد. این بطری بر حجم 250 و 300 سی سی با قطر دهانه 38mm تولید می شود.

فروشگاه بطری پلاستیکی

فروشگاه بطری پلاستیکی فانتزی

از بهترین روش خرید بطری پلاستیکی فانتزی می توان به فروشگاه های اینترنتی اشاره کرد، این سایت های فروشگاهی با ارزان ترین قیمت انواع بطری های پلاستیکی را به فروش می رسانند. جهت سفارش از طریق فروشگاه های اینترنتی می توانید با مشاورین فروش این سایت که یک سایت فروشگاهی در زمینه محصولات پلاستیکی می باشد تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه بطری پلاستیکی

 

امتیاز 3.5/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
11:35
با ما در واتساپ صحبت کنید