خرید و فروش جار و پت پلاستیکی

no pic

خرید و فروش جار و پت پلاستیکی

خرید و فروش جار و پت پلاستیکی

فروش جار و پت پلاستیکی در طرح و حجم های مختلف برای بسته بندی عسل، شیرجات، مربا و سایر محصولات غذایی از روش اینترنت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد. جار پت پلاستیکی ظرف های پلاستیکی هستند که معمولا برای بسته بندی و عرضه محصولات غذایی به بازار استفاده می کنند که می توان چند مورد از این محصولات را نام برد.

  1. عسل
  2. مربا
  3. شیره انگور
  4. شیره خرما
  5. حلوا ارده
  6. شیره توت

فروش جار و پت

جار های پلاستیکی در طرح و حجم هایی متفاوتی با دستگاه بادکن پت تولید و به بازار عرضه می شود، مواد اولیه تشکیل دهنده جار پت پلاستیکی پلی اتیلن ترفتالات و پریفرم می باشد.

پریفرم و پلی اتیلن ترفتالات چیست؟

پلی اتیلن ترفتالات که در بازار به پت یا PET معروف می باشد از ماده پلیمری پتروشیمی می باشد. از این ماده پلیمری برای تولید جار و بطری پت پلاستیکی استفاده می کنند. اما پریفرم محصولی است که از ماده پت تولید شده تا بتوان با آن بطری و جار پت را تولید کرد که خیلی از شرکت های تولید کننده به دلیل گرانی دستگاه تولید یا تزریق پریفرم پریفرم را آماده شده از بازار خریداری می کنند.

فروش جار و پت

قیمت جار پت پلاستیکی

برای تعیین قیمت جار پت پلاستیکی در تجارت آن دو عامل دخیل می باشد اول قیمت دلار و دوم قیمت مواد اولیه پت که قیمت پت بر اساس قیمت دلار بالا و پایین خواهد شد. برای تعیین قیمت هم باید وزن محصول تولید شده که چه قدر مواد در آن به کار رفته محاسبه شود و بعد از نهایی بر اساس قیمت روز مواد پت قیمت محصول نهایی مشخص خواهد شد.

فروش جار و پت

فروش جار و پت پلاستیکی

فروش جار و پت با قیمت مقرون به صرفه و مناسب از روش اینترنت و سایت های اینترنتی امکان پذیر می باشد، جهت خرید عمده می توانید با مشاورین فروش این سایت از طریق تلفن و یا در شبکه های اجتماعی تلگرام، اینستاگرام و واتس آپ در ارتباط باشید.

فروش جار و پت

امتیاز 3.43/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
08:46
با ما در واتساپ صحبت کنید