فروش عمده ظرف جار پت پلاستیکی

no pic

فروش عمده ظرف جار پت پلاستیکی

فروش عمده ظرف جار پت پلاستیکی

ظرف جار پت پلاستیکی برای بسته بندی مواد غذایی عسل، شیره انگور و شیره خرما و سایر مواد های غذایی از روش اینترنت به صورت عمده با مناسب ترین قیمت خرید و فروش می شود، جهت خرید و ثبت سفارش می توانید از این سایت دیدن کنید. ظرف یا ظروف جار پت پلاستیکی از ظرف های پلاستیکی می باشد که اکثرا شرکت های تولید کننده مواد غذایی و خوراکی برای بسته بندی محصولات خود از آن بهره مند می شوند.

ظرف جار پت

محصولاتی که با ظرف جار پت بسته بندی خواهند شد  عبارتند از محصولاتی که در زیر به ترتیب نام برده می شود:
 • شیره انگور
 • شیره خرما
 • ترشیجات
 • عسل
 • سه شیره
 • مربا

ظرف جار پت

انواع ظروف جار پت پلاستیکی

ظرف های جار پت پلاستیکی با مواد پلیمری پلی اتیلن ترفتالات در سایز دهانه های 60، 64، 70، 90 و 120 میلیمتر در وزن مختلف تولید خواهد شد.
 1. ظرف جار پت 150 سی سی
 2. ظروف جار پت 250 سی سی
 3. ظرف جار پلاستیکی 65 سی سی
 4. ظروف جار پلاستیکی 700 سی سی
 5. ظروف جار پلاستیکی 1500 سی سی
 6. ظروف جار پلاستیکی 2300 سی سی
 7. ظروف جار پت 5000 سی سی
 8. ظروف جار پت 10 کیلویی
[box type="success" align="aligncenter" class="" width=""]درب های ظروف جار پلاستیکی پت در دو مدل فانوسی و ساده و فلکه ای تولید خواهد شد. [/box]

ظرف جار پت

فروش عمده ظروف جار پت پلاستیکی

خرید و فروش عمده ظرف جار پلاستیکی پت از روش نمایندگی های پخش آنلاین با کمترین قیمت انجام می گیرد، برای ثبت سفارش و دریافت مشاوره می توانید به سایت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید و از این سایت ها خرید و یا سوالات خود را از کارشناسان فروش به صورت تلفنی بپرسید. به علت حجم زیاد معاملات اینترنتی خیلی ها از سایت های اینترنتی در این زمینه توانایی تامین برخی از محصولات درخواستی مشتریان را نخواهند داشت از این رو از تولید کنندگان ظروف پلاستیکی دعوت به عمل می آید تا با این سایت ها همکاری داشته باشند و از آن طریق میزان فروش و درآمد خود را افزایش دهند.

فروش جار و پت

امتیاز 3.03/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
11:32
با ما در واتساپ صحبت کنید