تولید بطری پلاستیکی طرح لیندا250 سی سی

تولید بطری پلاستیکی طرح لیندا250 سی سی

تولید بطری پلاستیکی طرح لیندا250 سی سی

بطری پلاستیکی طرح لیندا از بطری های لاکچری و بسیار شیک به شمار می رود. این بطری با قطر دهانه 38 میلی متر در حجم 230،250 و 300 سی سی تولید می شود.

بطری پلاستیکی طرح لیندا در حجم 250 سی سی و 300 سی سی با بهترین کیفیت تولید می شود و از طریق این وب سایت به صورت عمده به فروش می رسد. جهت سفارش با این سایت همراه باشید. بطری های پلاستیکی دارای مدل ها و طرح های شیک و بسیار زیبا می باشند، این مدل های زیبا سبب می شود تا بسته بندی نوشابه، دوغ، آب معدنی و سایر محصولات با کیفیت بالا و بسیار شیک و لاکچری انجام شود. از آن جایی که پلاستیک امروزه در صنعت کاربرد بسیار زیادی دارد و از مقاوم ترین ماده برای تولید بطری پلاستیکی استفاده می شود، کیفیت و مرغوبیت بطری های پلاستیکی ایرانی بالا می باشد.

انواع بطری پلاستیکی

مدل و طرح های بطری پلاستیکی که در زیر ذکر می شود از سری بطری پلاستیکی فانتزی می باشد که در کشور توسط شرکت های تولیدکننده در این زمینه تولید و به بازار عرضه می شود.

تولید بطری پلاستیکی

بطری پلاستیکی طرح لیندا

آشنایی با بطری پلاستیکی طرح لیندا

بطری پلاستیکی طرح لیندا از بطری های لاکچری و بسیار شیک به شمار می رود. این بطری با قطر دهانه 38 میلی متر در حجم 230،250 و 300 سی سی تولید می شود. تعداد بطری در هر بسته 165 عدد می باشد. نحوه تولید بطری پلاستیکی به این صورت می باشد در مرحله اول ماده پت را به پریفرم تبدیل می کنند. در مرحله بعدی پریفرم را حرارت می دهند تا بطری پلاستیکی تولید شود.

تولید بطری پلاستیکی

خرید و فروش بطری پلاستیکی در اینترنت

  خرید و فروش بطری پلاستیکی به چند صورت انجام می گیرد:

  1. خرید و فروش حضوری و سنتی
  2. خرید و فروش اینترنتی

همانطور که مستحضر هستید خرید و فروش اینترنتی در دنیای امروز بسیار زیاد شده است و همین باعث شده خیلی از تولید کنندگان و فروشندگان بطری پلاستیکی از این روش استفاده کنند. چنانچه به دنبال خرید یا فروش بطری پلاستیکی در اینترنت هستید می توانید به سایت های فروش آنلاین در این زمینه مراجعه نمایید و با مشاورین فروش این سایت ها تماس حاصل نمایید. 

امتیاز 3.29/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
07:29
با ما در واتساپ صحبت کنید