سایت سفارش عمده درب پت سایز 28 میلیمتر کد 1

no pic

سایت سفارش عمده درب پت سایز 28 میلیمتر کد 1

سایت سفارش عمده درب پت سایز 28 میلیمتر کد 1

سفارش عمده درب پت سایز 28 میلیمتر کد 1 از این سایت تجاری با پایین ترین قیمت امکان پذیر می باشد. درب های پت یا پلاستیکی که برای پلمپ کردن بطری های پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد در سایز های 28 میلیمتر و 45 میلیمتر و 18 میلیمتر و 38 میلیمتر در کشور توسط کارخانه های تولیدی در این زمینه با بهترین کیفیت تولید می شود.

مشخصات درب پت سایز 28 میلیمتر کد 1

درب پت سایز 28 میلیمتر کد 1 برای بطری های با سایز دهانه 28 مناسب می باشد که بطری های پلاستیکی نوشابه، دوغ و دلستر جز موارد بطری های سایز دهانه 28 به شمار می رود. درب های پت سایز 28 میلیمتر در مدل های مختلف تولید می شود که کد 1 و 2 معمولی و چتری جز موارد درب های بطری پت می باشد.
  1. درب معمولی سایز 28 کد 1
  2. درب معمولی سایز 28 کد 2
  3. درب چتری سایز 28

ویژگی های درب پت باکیفیت

درب های پت باکیفیت و مرغوب قابلیت آب بندی و پلمپ کردن به صورت تضمینی و صد در صد خواهد داشت و اینکه کمک می کند. اما از آن طرف اگر درب پت بی کیفیتی را خریداری کنید باعث می شود تا درب به صورت کامل پلمپ نشود و محصول بسته بندی شده به صورت صحیح آّب بندی نشود. سفارش عمده درب پت سایز 28 میلیمتر کد 1 و کد 2 از طریق سایت های اینترنتی در این زمینه انجام می گیرد، جهت ثبت سفارش و خرید می توانید با مشاورین فروش این سایت در ارتباط باشید.

امتیاز 4.71/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
08:02
با ما در واتساپ صحبت کنید