فروش آنلاین بطری پت سم

no pic

فروش آنلاین بطری پت سم

فروش آنلاین بطری پت سم

بطری پت سم در سایز دهانه و مدل های مختلف برای بسته بندی کود و انواع سم و مواد های شیمیایی به صورت آنلاین از طریق اینترنت خرید و فروش می شود. بطری پت سم از سری های بطری های پلاستیکی می باشد که برای بسته بندی مواد های شیمیایی و سم و کود در کشور مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این سری بطری های پلاستیکی سم در مدل های متنوعی با سایز دهانه 45 میلیمتر و 28 میلیمتر و دهانه های دیگر با پلی اتیلن ترفتالات PET تولید می شود، انواع بطری پت سم در ادامه با جزییات دقیق تری خدمت شما معرفی خواهد شد.

انواع بطری پلاستیکی پت سم

  • بطری پت دهانه 45 یک لیتر کواکس لیبل دار بلند
  • بطری پت دهانه 42 1 لیتر
  • بطری پت دهانه 48 کواکس
  • بطری پت 250 سی سی دهانه 28 1 لیتر
  • بطری پت دهانه 28 1 لیتر سم
  • بطری پت سم دهانه 28 500 سی سی
  • بطری پت دهانه 42 تپل سم

بطری پت سم

شرکت های تولید کننده بطری پت سم

شرکت های زیادی بطری پلاستیکی سم را در کشور با بهترین کیفیت تولید می کنند. شرکت راد پلیمر آریس و شرکت های دیگر که در تهران و شهرک صنعتی شکوهیه قرار دارند بطری پلاستیکی پت سم را با بهترین مواد پلیمری تولید و برای بسته بندی صنایع مختلف شیمیایی ارسال خواهد کرد.

بطری پت سم

خرید و فروش آنلاین بطری پلاستیکی سم

انواع بطری پلاستیکی سم در مدل و سایز دهانه های مختلف به صورت آنلاین از روش اینترنت و سایت های اینترنتی با مناسب ترین قیمت خرید و فروش می شود، جهت خرید عمده بطری پلاستیکی سم می توانید به راحتی از طریق این سایت خریداری کنید که به راحتی بطری پلاستیکی سم با ارزان ترین قیمت در دسترس شما قرار گرفته است. در صورتی که تولید کننده بطری پلاستیکی سم هستید و قصد افزایش فروش و گسترش کار خود به سمت صادرات در برنامه خود دارید می توانید با سایت های اینترنتی در این زمینه همکاری داشته باشید تا با کمک همدیگر بتوانید اقتصاد پرورنقی در حوزه بطری پلاستیکی سم رقم بزنید.

بطری پت سم

امتیاز 3.18/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
01:31
با ما در واتساپ صحبت کنید