قیمت جار پلاستیکی به صورت عمده

no pic

قیمت جار پلاستیکی به صورت عمده

قیمت جار پلاستیکی به صورت عمده

قیمت جار پلاستیکی پت در طرح های متنوع و مدل های مختلف را می توانید به صورت عمده از روش اینترنت استعلام بفرمایید و اینکه اگر خواهان خرید جار پلاستیکی پت هستید از این سایت بازدید نمایید. جار پلاستیکی پت از سری ظروف های پلاستیکی می باشد که برای بسته بندی انواع محصولات غذایی در کشور از آن استفاده می کنند، بیشترین استفاده این نوع ظروف پلاستیکی جار برای بسته بندی محصولات زیر استفاده خواهد شد.

قیمت جار پلاستیکی

 • عسل
 • شیره انگور
 • مربا
 • شیره خرما
 • سه شیره
 • شیره انجیر
 • روغن گیاهی
 • عسل دارویی
 • و .....

قیمت جار پلاستیکی

انواع جار پلاستیکی پت از نظر قالب

جار های پلاستیکی از نظر قالب طرح های محتلفی را دارد که برای شامل قالب های گرد، چهارگوش، شش گوش و هشت گوش و هلالی و قلبی می باشند، این طرح هایی هست که در سایز دهانه 70 میلیمتر و 90 میلیمتر و 120 میلیمتر با مواد پلی اتیلن ترفتالات PET تولید می شود. [box type="info" align="aligncenter" class="" width=""]جار های پلاستیکی پت در حجم های مختلفی هم تولید می شوند که عمده مصرف مشتریان و خریداران جار های پت نیم کیلویی و یک کیلویی می باشد.[/box]

تولید جار پلاستیکی پت

تولید بطری و جار پلاستیکی پت با مواد پلی اتیلن ترفتالات همانند بطری پت با استفاده دستگاه های تزریق پلاستیک تولید می شود اما با این تفاوت که در تولید پریفرم پت جار پلاستیکی سایز دهانه آن را بر اساس سایز های زیر تولید می کنند.
 1. سایز دهانه 60 میلیمتر
 2. سایز دهانه 70 میلیمتر
 3. سایز دهانه 90 میلیمتر
 4. سایز دهانه 120 میلیمتر

قیمت جار پلاستیکی

قیمت جار پلاستیکی پت

قیمت جار پلاستیکی پت هم بسته به قیمت روز مواد PET در پتروشیمی تعیین می شود بنابراین اگر خواهان قیمت روز جار پلاستیکی پت هستید می توانید از طریق مشاورین فروش این سایت اقدام فرمایید.

خرید بطری پلاستیکی پت

خرید و فروش جار پلاستیکی پت

خرید و فروش انواع جار پلاستیکی پت در طرح های متنوع و حجم های مختلف به صورت عمده از طریق اینترنت که روشی بسیار مدرن می باشد انجام می گیرد، این روش به شما کمک می کند هم شما خریدار جار پلاستیکی با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت محصول خود را تهیه کنید و هم شما تولید کننده جار پلاستیکی پت می توانید جهت افزایش فروش و مشتری خود از این روش بهره مند شوید. برای فروش جار پلاستیکی پت خود در صورتی فروشنده و تامین کننده دست اول هستید می توانید از طریق فرم همکاری با ما در این سایت فرم مربوطه را با جزییات دقیقی تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند تا توضیحات و نحوه همکاری با ما را برای شما توضیح دهند. اما برای خرید جار پت پلاستیکی به صورت عمده در سایز و حجم های مختلف می توانید از طریق این سایت با مشاورین فروش شرکت بازرگانی آراد پلاستیک در ارتباط باشید تا همکاران ما قیمت جار پت پلاستیکی را بر اساس درخواست شما در اختیار شما بگذارند و توضیحاتی درباره نحوه ارسال و سفارش به شما ارائه شود.

امتیاز 5/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
02:16
با ما در واتساپ صحبت کنید