تجارت بطری پلاستیکی آب معدنی در تهران

بطری پلاستیکی آب معدنی

تجارت بطری پلاستیکی آب معدنی در تهران

در تولید بطری پلاستیکی استاندارد های جهانی توسط متخصصان فنی شرکت های تولیدی رعایت می شود تا بطری های باکیقیتی تولید شود

تجارت بطری پلاستیکی آب معدنی و انواع بطری های پلاستیکی دیگر در تهران با قیمت بسیار مناسب و ارسال به سراسر کشور با قیمت مقرون به صرفه از طریق این سایت انجام می گیرد. در صنعت کارخانجات نوشیدنی در ایران برای بسته بندی انواع نوشابه، دوغ و آب معدنی و سایر نوشیدنی های گازدار از بطری های پلاستیکی استفاده می کنند. بطری پلاستیکی در ایران با موادی به نام پت تولید می شود که به اصطلاح بازاری به بطری های پت معروف می باشند. از آن جایی که بطری های پلاستیکی در مدل ها و طرح های زیادی تولید شده است، برای آشنایی لیست بطری پلاستیکی تولید شده در کشور را برایتان بیان خواهیم کرد.

انواع بطری پلاستیکی پت

لیست انواع بطری پت در بالا خدمت شما بیان شد، این بطری های پلاستیکی در حجم های مختلف 250 سی سی،500 سی سی،300 سی سی و 1000 سی سی تولید می شود.

 

نحوه تولید بطری پلاستیکی

در تولید بطری پلاستیکی استاندارد های جهانی توسط متخصصان فنی شرکت های تولیدی رعایت می شود تا بطری های باکیقیتی تولید شود، اما نحوه تولید بطری پلاستیکی به دو مرحله انجام می شود:

  1. تبدیل شدن مواد پت به پریفرم
  2. حالت دادن پریفرم به شکل های مختلف بطری

این دو مرحله تولید بطری پت می باشد که فیلم خط تولید بطری پلاستیکی هم می توانید در مقاله های قبلی سایت مشاهده بفرمایید.

 

تجارت بطری پلاستیکی آب

تجارت بطری پلاستیکی آب به دوصورت سنتی و مدرن انجام می شود که در روش سنتی همانطور که خودتان می دانید قیمت های ارائه شده به مشتری به صورت مستقیم نمی باشد بلکه سود دلال ها و واسطه ها هم در آن اضافه می شود، اما در تجارت بطری پلاستیکی به صورت مدرن این مزیت را دارید که با قیمت بسیار مناسب انواع بطری پت آب معدنی را در تهران خریداری نمایید.

 

امتیاز 4.83/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
01:00
با ما در واتساپ صحبت کنید