خرید عمده بطری پلاستیکی پریفرم

no pic

خرید عمده بطری پلاستیکی پریفرم

خرید عمده بطری پلاستیکی پریفرم

بطری پلاستیکی پریفرم نمونه از بطری های پلاستیکی مورد استفاده در صنایع بسته بندی محصولات غذایی و دارویی است. خرید عمده این محصولات با روش های اینترنتی انجام می پذیرد.

بطری پلاستیکی پریفرم

پریفرم چیست؟

پریفرم یک ماده اولیه برای ساخت بطری های پلاستیکی مخصوص بسته بندی کردن نوشابه و آب معدنی می باشد. پریفرم در ابتدا توسط دستگاه ها و ماشین آلات مخصوص در کارخانه های مختلف حرارت داده می شوند و بعد به شکل کلی پریفرم که چیز شبیه لوله های آزمایشگاهی هستند در می آیند و در مرحله بعد این محصولات توسط ماشین های بادکنک به شکل بطری پلاستیکی آب و نوشابه در می آیند و در نهایت توسط دستگاه های پرکن پر می شوند و به بازار عرضه می گردند.

انواع پریفوم

  • پریفرم های گازبند: پریفرم های گاز بند جهت استفاده در تولید بطری های نوشابه گازدار مورد استفاده واقع می شود.
  • پریفرم های آب بند: این محصولات جهت استفاده در تولید بطری های آب معدنی مورد استفاده قرار می گیرند.

بطری پلاستیکی پریفرم

 فروش بطری پلاستیکی پریفرم

بطری پلاستیکی پریفرم مخصوص استفاده برای صنایع تولید کننده و بسته‌بندی کننده انواع نوشابه های گازدار و انواع آب معدنی ها از طریق سامانه‌های اینترنتی متفاوتی انجام می پذیرد. در این روش خرید و فروش محصولات با قیمت ویژه و در برندهای مختلفی به مشتریان ارائه می گردد. مشتریان جهت خرید عمده این محصولات می توانند با مشاورین شرکت ما در ارتباط بوده و نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام کنند. همچنین این عزیزان می توانند نسبت به انتخاب مدل های بطری های تولید شده به صورت آنلاین وارد صفحه نمایش کاتالوگ محصولات ما شده و این محصولات را مشاهده نمایند.

بطری پت 1 لیتری

قیمت فروش بطری پلاستیکی پریفرم

بطری های پلاستیکی پریفرم در انواع مختلف و در سایز های بسیار متعددی در بازارهای تجاری موجود هستند و هر یک از این محصولات می‌توانند مورد مصرف شرکت های تولید کننده و بسته‌بندی کننده مختلف واقع شود. قیمت فروش بطری پلاستیکی پریفوم بسته به بازار عرضه انواع پلاستیک در ایران می تواند متفاوت باشد. همچنین قیمت فروش این محصولات بسته به مواد اولیه آنها که بیشتر مواد پتروشیمی هستند در بازارهای تجاری مورد نوسان قیمت قرار می‌گیرند. جهت خرید بطری های پلاستیکی پریفرم با قیمت مناسب این محصولات باید از مراکز تولید کننده عمده خریداری شد و از آن جایی که مصرف کنندگان این محصولات بیشتر شرکت های تولید کننده هستند این محصولات می‌توانند در بازارهای فروش با قیمت های عمده مورد معامله واقع شوند.

امتیاز 3.31/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
12:14
با ما در واتساپ صحبت کنید