قیمت انواع کلمن آب پلاستیکی در سال 97

no pic

قیمت انواع کلمن آب پلاستیکی در سال 97

قیمت انواع کلمن آب پلاستیکی در سال 97

آیا به دنبال لیست قیمت روز انواع کلمن آب پلاستیکی در سال 97 هستید؟ می دانید انواع کلمن آب بر چند مدل در چه حجم هایی تولید می شود؟ می دانید از چه طریقی انواع کلمن و یخدان را از چه طریقی خریداری کنید؟ انواع کلمن آب و یخدان چهت نگهداری یخ و آب سرد در مدل های مختلفی توسط شرکت های تولید کننده در این زمینه تولید می شود، بهترین کلمن آب کلمنی می باشد که بتواند در مدت زمان بسیار طولانی آب را خنک نگه دارد، برای آشنایی انواع کلمن آب و نحوه تشخیص کیفیت آن می توانید با ما همراه باشید.

انواع کلمن آب پلاستیکی

  • کلمن آب 12 لیتری
  • کلمن 7 لیتری
  • یخدان 35 لیتری بزرگ
[caption id="attachment_761" align="aligncenter" width="1244"]قیمت انواع کلمن آب انواع کلمن و یخدان[/caption]

تفاوت کلمن با یخدان در چیست؟

کلمن آب با یخدان تفاوت آن در نوع استفاده آن می باشد، کلمن آب را سرد و خنک نگه می دارد که ما می توانید از شیر دهنه آن آب خنک بنوشیم. اما یخدان برای نگه داری یخ مورد استفاده قرار می گیرد که عمدتا در دکه های نوشابه فروشی و تالار های عروسی برای سرد کردن نوشابه ها و دوغ ها استفاده می شود.

قیمت روز کلمن آب و یخدان پلاستیکی

قیمت فروش تکی روز کلمن آب و یخدان پلاستیکی به شرح زیر می باشد.   [caption id="attachment_759" align="aligncenter" width="500"]قیمت انواع کلمن آب قیمت انواع کلمن آب[/caption]

فروش انواع کلمن و یخدان به صورت تکی و عمده

جهت خرید عمده انواع کلمن و یخدان پلاستیکی به صورت تکی و عمده می توانید از طریق این سایت فروش اینترنتی اقدام کنید، این سایت به شما این امکان را می دهید که با پایین ترین قیمت انواع کلمن آب را در هر شهری از ایران به صورت آنلاین خریداری کنید و از طریق شرکت های باربری و اداره های پست در شهر خودتان تحویل بگیرید.      

امتیاز 4.14/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
03:12
با ما در واتساپ صحبت کنید