فروش بطری پلاستیکی 1.5 لیتری فراز با وزن 27 گرم

no pic

فروش بطری پلاستیکی 1.5 لیتری فراز با وزن 27 گرم

فروش بطری پلاستیکی 1.5 لیتری فراز با وزن 27 گرم

فروش بطری پلاستیکی 1.5 لیتری فراز با وزن 27 گرم از چه طریقی انجام می گیرد؟ بهترین بطری پلاستیکی 1.5 لیتری طرح فراز گرد با چه قیمتی خرید و فروش می شود؟ بطری پلاستیکی 1.5 لیتری یا 1.4 لیتری طرح فراز گرد در وزن پریفرم های مختلفی تولید می شود که این وزن های پریفرم کیفیت بطری را نشان خواهد داد.

آشنایی با وزن پریفرم های بطری پلاستیکی

اگر می خواهید کیفیت بطری پلاستیکی را بسنجید بایستی به وزن پریفرم آن توجه کنید که وزن آن سبک می باشد یا سنگین اگر وزن پریفرمی که به وسیله آن بطری تولید شده است، سبک بوده باشد وزن بطری هم سبک است و کیفیت آن پایین می باشد، اما اگر وزن پریفرم سنگین در حد 27 گرم یا 30 گرم بوده باشد کیفیت بطری بالا می باشد و وزن بطری سنگین است.

بطری پت دسته دار

خرید و فروش بطری پلاستیکی 1.5 لیتری فراز

انواع بطری 1.5 لیتری و 1 لیتری طرح فراز با وزن های 27 گرم و 22 گرم از طریق اینترنت وسایت های اینترنتی با مناسب ترین قیمت به صورت عمده خرید و فروش می شود. سایت بازار پلاستیک ایران به شما کمک می کند تا قیمت بسیار مناسب بطری پلاستیکی 1.5 لیتری و 1 لیتری شفاف را به خریداری کنید.

بطری پت رینگی

قیمت بطری پلاستیکی 1.5 لیتری فراز

انواع بطری پلاستیکی 1.5 لیتری طرح فراز از طریق سایت های اینترنتی با قیمت 600 بدون درب و با درب 660 تومان به صورت عمده خرید و فروش می شود. توجه کنید به علت نوسان قیمت مواد اولیه و پریفرم قیمت ها متغییر می باشد، جهت قیمت نهایی با مشاورین فروش ما تماس بگیرید.

بطری پلاستیکی یک لیتری

قیمت بطری پلاستیکی یک لیتری و یک و نیم لیتری

بطری پلاستیکی یک لیتری و نیم لیتری پت با مواد مرغوب درجه یک در گرماژ مختلفی تولید می شود، جهت سفارش عمده و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفارش و خرید عمده انواع بطری پلاستیکی با مشاورین فروش ما در ارتباط باشید.

بطری پت نوشیدنی

مرکز فروش بطری پلاستیکی در تهران

برای خرید بطری پلاستیکی با ارزان ترین قیمت بهترین منبع بازار و مرکز فروش بطری پلاستیکی در تهران می باشد، در تهران شما می توانید ثلث تامین بطری پلاستیکی پت در مدل های متنوع و حجم های مختلف را با قیمت مناسب خریداری کنید. برای خرید بطری پلاستیکی پت در تهران به صورت عمده می توانید از طریق فروشگاه های مرکزی با نام تجاری آراد پلاستیک اقدام کنید، این فروشگاه ها در سطح اینترنت شعبه و فروشگاه های مجازی خواهند داشت که شما از هر شهر ایران می توانید غیر حضوری از ثلث تامین بطری پت خریداری کنید.

بطری نیم لیتری کتابی

بطری پت نیم لیتری کتابی در مدل های ساده و طرح دار تولید می شود و وزن خالص این بطری 26 گرم می باشد که با پریفرم با شفافیت عالی تولید و برای بسته بندی انواع نوشیدنی های مختلف به بازار عرضه می شود. برای خرید بطری پت کتابی 450 سی سی که در زیر تصویر آن مشخص می باشد کافی است با مشاوران فروش شرکت آراد پلاستیک در ارتباط باشید.

بطری نیم لیتری کتابی

قیمت انواع بطری پلاستیکی

قیمت بطری پلاستیکی پت بستگی به تیراژ سفارش مشتری و خریدار و قیمت دلار و پریفرم دارد که شما برای استعلام قیمت انواع بطری پلاستیکی پت در مدل های مختلف می توانید با مشاورین فروش شرکت آراد پلاستیک در ارتباط باشید.

بطری پت نوشیدنی

امتیاز 3.88/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
08:40
با ما در واتساپ صحبت کنید