خرید عمده بطری پت شیشه شور

no pic

خرید عمده بطری پت شیشه شور

خرید عمده بطری پت شیشه شور

بطری پت شیشه شور برای بسته بندی محصولات بهداشتی و عرضه آن به بازار به صورت عمده از طریق سایت اینترنتی پلاستیک ایران با ارزانترین قیمت خرید و فروش می شود. بطری های پت شیشه شور به بطری هایی گفته می شود که برای محصولات بهداشتی که برای تمیز کردن شیشه و اجاق گاز و سایر محصولات آشپزخانه استفاده می شود. بطری پت شیشه شور همراه با تریگر آن توسط شرکت های تولید کننده در این زمینه با پریفرم و پلی اتیلن ترفتالات PET تولید می شود، این نوع بطری در سایز و حجم های مختلفی در کشور تولید خواهد شد.

بطری پت شیشه شور

پریفرم چیست؟

پریفرم مواد اولیه ای است که با آن بطری پلاستیکی پت شیشه شور را تولید می کنند، پریفرم با مواد پلیمری پت با دستگاه تزریق پریفرم در سایز دهانه های مختلف تولید می شود. [toggle title="تبدیل پریفرم به بطری" state="open"]پریفرم را با استفاده دستگاه بادکن پت به بطری پت با قالب مورد نیاز تبدیل می کنند.[/toggle]

بطری پت شیشه شور

تریگر چیست؟

تریگر برای بطری های پت شیشه شور در کشور تولید می شود همان چیزی است که شیشه پاک کن با چند حالت مختلف قابل تنظیم به سطح گاز یا شیشه و یا هر چیز دیگری ریخته خواهد شد. یک اسم دیگر تریگر پمپ غلیظ پاش می باشد که توسط شرکت های تولید کننده در این زمینه تولید می شود.

بطری پت شیشه شور

کاربرد بطری پت شیشه شور

  • شیشه پاک کن
  • گاز پاک کن
  • خودرو براق کن
  • میز پاک کن
[box type="success" align="aligncenter" class="" width=""]محصولات تمیز کننده در کشور بیشتر با بطری پلاستیکی پت شیشه شور بسته بندی می شود.[/box]

بطری پت شیشه شور

خرید و فروش بطری پلاستیکی شیشه شور

بطری پلاستیکی شیشه شور به صورت عمده با مناسب ترین قیمت از روش اینترنت خرید و فروش می شود، جهت سفارش و مشاهده محصولات می توانید از سایت اینترنتی پلاستیک با کارشناسان فروش این سایت تماس بگیرید.

امتیاز 3.56/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
10:41
با ما در واتساپ صحبت کنید