فروش بهترین بطری پلاستیکی 1.5 لیتری

no pic

فروش بهترین بطری پلاستیکی 1.5 لیتری

فروش بهترین بطری پلاستیکی 1.5 لیتری

فروش بطری پلاستیکی 1.5 لیتری در بهترین و شیک ترین طرح که با فناوری روز دنیا تولید می شود و از طریق این سایت شرکتی با قیمت تمام شده انجام می گیرد، جهت ثبت سفارش با ما در تماس باشید. بطری پلاستیکی توسط شرکت های تولیدکننده با مواد پت با قالب گیری در دستگاه های پیشرفته در حجم های زیادی تولید می شود، از حجم های مورد استفاده توسط عموم کشور بطری پت 1.5 لیتری می باشد. بطری های پلاستیکی در طرح و مدل هایی زیادی تولید می شود که اکثرا برای بسته بندی انواع نوشیدنی های نوشابه، دوغ از مدل بطری پلاستیکی طرح فراز که در تصویر زیر آن را مشاهده می کنید استفاده خواهد شد.

انواع بطری پت 1 لیتری

انواع بطری پلاستیکی 1.5 لیتری و 1 لیتری

بطری پلاستیکی 1.5 لیتری بیشتر برای بسته بندی دوغ و نوشابه و محصولات نوشیدنی و مایعاتی استفاده می شود و در وزن های مختلفی تولید می شوند که هر چه قدر وزن آن پایین تر باشد قیمت آن پایین تر هست.
  • بطری پلاستیکی 1.5 لیتری 27 گرم
  • بطری پلاستیکی 1 لیتری 22 گرم
  • بطری پلاستیکی 1.5 لیتری 31 گرم
  • بطری پلاستیکی 1 لیتری 27 گرم
  • بطری پلاستیکی 1.5 لیتری 33 گرم
  • بطری پلاستیکی 1 لیتری 31 گرم
  • بطری پلاستیکی 1.5 لیتری 41 گرم
  • بطری پلاستیکی 1.5 لیتری 45 گرم

بطری پت گرد

تولید بطری پلاستیکی 1.5 لیتری گرد فراز

بطری پلاستیکی طرح فراز 1 لیتری و 1.5 لیتری و 250 سی سی و 300 سی سی با پریفرم پت و مواد پلی اتیلن ترفتالات تولید می شود و نحوه تولید این نوع بطری پلاستیکی هم به این صورت می باشد که اول با ماده پت توسط مهم ترین دستگاه خط تولید بطری پلاستیکی پت یعنی دستگاه تزریق پریفرم پریفرم های در وزن مدنظر را تولید می کنند و بعد از با استفاده دستگاه بادکن پت و قالب بطری پت فراز بطری پت 1.5 لیتری و 1 لیتری و 250 سی سی فراز تولید خواهد شد. [box type="info" align="aligncenter" class="" width=""]درب و دستگیره بطری پت بر اساس دهانه بطری تولید می شود که سایز دهانه بطری های پت 1.5 لیتری و 1 لیتری 28 ملیمتر می باشد و درب بطری پت هم بر اساس این سایز تولید خواهد شد.[/box]

قیمت بطری پلاستیکی یک و نیم لیتری

فروش بطری پلاستیکی 1.5 لیتری در وزن پریفرم های 27 گرم و 31 گرم انجام می گیرد و قیمت آن ها با توجه به نوسانات قیمت مواد اولیه متغییر می باشد و برای همین اگر قصد خرید بطری پلاستیکی 1.5 لیتری و 1 لیتری را داشتید می توانید با مشاورین فروش این سایت تماس بگیرید.

خرید و فروش بطری پلاستیکی 1.5 لیتری

انواع بطری پلاستیکی 1 لیتری و 1.5 لیتری در وزن های گرماژ مختلف به صورت عمده از طریق اینترنت با مناسب ترین قیمت خرید و فروش می شود. برای خرید و فروش انواع بطری پلاستیکی 1.5 لیتری در وزن 27 گرم و 31 گرم و سایر وزن ها می توانید از طریق این سایت اقدام نمایید. [box type="success" align="aligncenter" class="" width=""]برای فروش بطری پت 1.5 لیتری با بازار پلاستیک ایران همکاری داشته باشید چون به شما در زمینه افزایش فروش کمک زیادی خواهد کرد.[/box]

امتیاز 4.11/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
01:25
با ما در واتساپ صحبت کنید