خرید و فروش بطری پلاستیکی پت

no pic

خرید و فروش بطری پلاستیکی پت

خرید و فروش بطری پلاستیکی پت

بطری پلاستیکی پت تولید شده با مواد پلیمری پلی اتیلن ترفتالات یا پت در حجم و مدل های متنوعی تولید می شود و برای بسته بندی ماده های غذایی و نوشیدنی و مایعاتی استفاده خواهد شد، جهت سفارش انواع بطری پلاستیکی پت می توانید از این سایت اقدام فرمایید. بطری پلاستیکی در دو دسته کلی در بازار تقسیم بندی می شود که این دو دسته کاملا از هم تفاوت خواهند داشت، بطری پلاستیکی جز دسته اول ظروف و بطری پلاستیکی بادی می باشد که مواد پلیمری پلی اتیلن تولید شده است. دسته دیگر بطری پلاستیکی بطری و ظروف های پلاستیکی تولید شده از جنس مواد پلی اتیلن ترفتالات یا ماده پت PET می باشد، بطری پلاستیکی پت همانطور که می دانید برای بسته بندی مایعات نوشیدنی و مواد های غذایی مایعاتی کاربرد خواهد داشت و در مدل های متنوع تولید می شود. در این نوشته قصد داریم شما را با جزییات دقیق بطری پلاستیکی پت آشنا کنیم و در نوشته های بعدی راجب بطری یا ظروف پلاستیکی بادی صحبت خواهیم کرد.

بطری پت یک لیتری

انواع بطری پلاستیکی پت

بطری های پلاستیکی پت در قالب های مختلف به صورت شفاف با بهترین کیفیت با مواد پت در وزن های پریفرم متفاوت تولید می شود.
 • بطری پلاستیکی کتابی
 • بطری پلاستیکی فراز
 • بطری پلاستیکی طرح الماس
 • بطری پلاستیکی چهارگوش
 • بطری پلاستیکی گرد
 • بطری پلاستیکی جار
 • بطری پلاستیکی مایع دستشویی
 • بطری پلاستیکی مایع ظرفشویی

[box type="info" align="aligncenter" class="" width=""]تولید بطری پلاستیکی با مواد پلی اتیلن ترفتالات انجام خواهد شد که مواد بسیار باکیفیت و درجه یکی می باشد و ویژگی های زیادی خواهد داشت.[/box]

بطری پت گرد

ویژگی های بطری پت پلاستیکی

بطری های پلاستیکی تولید شده با مواد پت ویژگی های زیادی خواهد داشت که از مهم ترین این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره داشت.
 1. شفافیت کامل و روشن
 2. قیمت ارزان و مناسب
 3. خواص خزشی مطلوب
 4. مقاوم در برابر ماده شیمیایی
 5. با استحکامت
 6. عدم تغییر در طعم و مزه محصول
[box type="success" align="aligncenter" class="" width=""]این ها مواردی از ویژگی های بطری پت پلاستیکی می باشد که افراد زیادی را راغب به خرید بطری پت کرده است.[/box]

بطری پلاستیکی پت

فروش بطری پلاستیکی پت

انواع بطری پت پلاستیکی در قالب های مختلف و حجم های 250 سی سی و 500 سی سی یا نیم لیتر و 300 سی سی و 1 لیتر و 2 لیتر و 1.5 لیتر و 3 لیتر و 4 لیتر و حجم های مختلف دیگر از طریق سایت های اینترنتی در این زمینه با مناسب ترین قیمت خرید و فروش می شود. این سایت با مدیریت شرکت تولیدی بازرگانی آراد پلاستیک با همکاری تولیدکنندگان بزرگ و معتبر همیشه به دنبال این هست که انواع بطری پت را با مرغوب ترین کیفیت با مناسب ترین قیمت به مشتریان خود عرضه نماید، این سایت یا شرکت به دنبال خرید بطری پت پلاستیکی با قیمت مناسب و ارزان هم می باشد تا شما بتوانید حجم فروش و درآمد خود را از این طریق افزایش دهید.

امتیاز 3.13/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
09:02
با ما در واتساپ صحبت کنید