بازار فروش بطری پت چهارگوش 450 سی سی

no pic

بازار فروش بطری پت چهارگوش 450 سی سی

بازار فروش بطری پت چهارگوش 450 سی سی

فروش بطری پت چهارگوش 450 سی سی و 1 لیتر و 2 لیتر در وزن های مختلف به صورت عمده از طریق بازار پلاستیک ایران با مناسب ترین قیمت خرید و فروش خواهد شد. بطری پلاستیک پت چهارگوش از قالب های موجود در بازار می باشد که توسط شرکت های تولید کننده در این زمینه با بهترین کیفیت در حجم های مختلف تولید می شود.

قیمت بطری پت

  1. بطری پت چهارگوش 450 یا 500 سی سی
  2. بطری پت چهارگوش 1 لیتری
  3. بطری پت چهارگوش 2 لیتری

مشخصات بطری پلاستیکی پت چهارگوش

بطری پلاستیکی رینگی یا چهارگوش به شکل مربعی چهارگوش با خط خط هایی که در وسط آن است تولید می شود قالب این بطری از قالب های زیبا و شیک می باشد که بیشتر از این نوع بطری پت برای بسته بندی آبمیوه استفاده خواهد شد. بطری های پلاستیکی پت چهارگوش یا رینگی در سایز دهانه 28 میلیمتر تولید می شود و درب آن هم در سایز 28 میلیمتر در دو نوع ساده و فیلیپ تاپ آسان ریز تولید می شود.

تامین کننده بطری 450 سی سی رینگی

فروش بطری پت چهارگوش

خرید و فروش بطری پت چهارگوش در حجم نیم لیتری و یک لیتری به صورت شفاف با مرغوب ترین کیفیت از روش اینترنت با مناسب ترین قیمت خرید و فروش می شود. بطری های پت چهارگوش و انواع قالب های دیگر که با مواد پت تولید می شوند دارای ویژگی های زیادی می باشند که از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره داشت.
  • شفافیت کامل و روشن
  • قیمت ارزان و مناسب
  • ظاهری زیبا و شیک
  • با استحکامت زیاد
  • مقاومت عالی
  • عدم تغییر در طعم و مزه محصول

قیمت بطری پت پلاستیکی چهارگوش

قیمت بطری پت چهارگوش در ایران بر اساس قیمت روز مواد اولیه تعیین می شود که این قیمت در اواخر ماه های جاری به شدت افزایش داشته و همین عامل مبنی بر نوسان داشتن قیمت بطری پت پلاستیکی می باشد. جهت استعلام قیمت روز بطری پت پلاستیکی باید از شرکتی سوال کنید که در این زمینه حرفه ای و متخصص باشد، این سایت با مشاورین فروش مجرب و متخصص در زمینه بطری پت می تواند به شما در زمینه خرید و فروش بطری پلاستیک پت مشاوره های لازم را بدهد.

امتیاز 3.19/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
07:40
با ما در واتساپ صحبت کنید