تولید انواع درب فیلیپ تاپ دهانه 18 طرح فیروز

no pic

تولید انواع درب فیلیپ تاپ دهانه 18 طرح فیروز

تولید انواع درب فیلیپ تاپ دهانه 18 طرح فیروز

انواع درب فیلیپ تاپ دهانه 18 طرح فیروز با بهترین کیفیت توسط شرکت های تولید کننده تولید می شود و از طریق سایت های اینترنتی با مناسب ترین قیمت خرید و فروش می شود. انواع درب فیلیپ تاپ دهانه 18 مخصوص بطری های پت با سایز دهانه 18 میلیمتر در مدل های زیادی توسط شرکت های تولیدی باکیفیت مرغوب تولید می شود. از آن جایی که درب فیلیپ تاپ از نوع آسان ریز می باشد مصرف کننده هنگام استفاده از محصول احساس راحتی می کند و همین منجر به افزایش فروش خواهد شد. تولید درب پت سایز دهانه 18 فیلیپ تاپ با کیفیت بسیار عالی و مرغوب انجام می گیرد که این کیفیت به خاطر تولید با مرغوب ترین ماده اولیه می باشد. بهترین و مرغوب ترین درب فیلیپ تاپ دهانه 18 را می توانید از طریق سایت های اینترنتی در این زمینه با مناسب ترین قیمت خریداری کنید، جهت دریافت قیمت درب و دستگیره پت از نوع معمولی و ساده در سایز های مختلف می توانید با کارشناسان فروش این سایت تماس بگیرید تا به لحضه از قیمت روز اطلاع داشته باشید.

درب فیلیپ تاپ دهانه 18

انواع درب فیلیپ تاپ دهانه 18

درب فیلیپ تاپ در مدل ها و سایز های مختلفی تولید می شود، این نوع درب ها بیشتر برای بطری های پلاستیکی شامپو و انواع بطری های پلاستیکی دیگر استفاده می شود.
 • درب فیلیپ تاپ دهانه 18
 • درب فیلیپ تاپ تاج خروسی دهانه 28
 • درب فیلیپ تاپ اردکی دهانه 28
 • درب فیلیپ تاپ آسان ریز دهانه 28

فروش درب فیلیپ تاپ دهانه 18

انواع درب فیلیپ تاپ دهانه 18 توسط شرکت آراد پلاستیک تولید می شود و به صورت عمده برای بسته بندی بطری های پلاستیکی پت که در سایز دهانه 18 تولید می شود با قیمت مناسب به صورت عمده خرید و فروش می شود.

درب فیلیپ تاپ خروسی دهانه 28

تولیدی درب فیلیپ تاپ خروسی دهانه 28

درب های فیلیپ تاپ مدل های مختلفی را دارد که درب فیلیپ تاپ خروسی می باشد که در سایز دهانه 28 میلیمتر تولید می شود، این نوع درب های فیلیپ تاپ حالت درب سسی می باشد و برای بطری های پلاستیکی سس استفاده خواهد شد.

انواع درب فیلیپ تاپ دهانه 18

درب فیلیپ تاپ اردکی

تولید کننده درب فیلیپ تاپ اردکی دهانه 28

درب فیلیپ تاپ اردکی دهانه 28 توسط شرکت تولید کننده آراد پلاستیک تولید می شود، این نوع درب بیشتر در رنگ های متنوع با بهترین کیفیت تولید می شود و به صورت عمده با ارزان ترین قیمت خرید و فروش می شود. درب فیلیپ تاپ اردکی دهانه 28 مشتریان صادراتی خودش را دارد که از این کشور ها می توان به افغانستان و عراق و کشور های دیگر می باشد که خواهان خرید درب فیلیپ تاپ اردکی می باشند، آراد پلاستیک با سابفه زیادی که در این زمینه دارد توانسته است در بازار داخلی و جهانی مشتریان زیادی را جذب کند و صادرات درب فیلیپ تاپ به کشور افغانستان داشته باشد.

درب فیف دار آسان ریز

عرضه کننده درب قیف دار آسان ریز

درب قیف دار آسان ریز در دو سایز دهانه 28 و 45 میلیمتر تولید می شود، این نوع درب بیشتر برای بطری های استفاده می شود که قرار است داخل انواع روغن های گیاهی قرار بگیرد استفاده خواهد شد
 1. درب قیف دار آسان ریز دهانه 28
 2. درب قیف دار آسان ریز دهانه 45

درب قیف دار آسان ریز دهانه 45

پخش کننده انواع درب و دستگیره

درب و دستگیره در سایز دهانه های مختلف در رنگ بندی های متنوع تولید می شود و به صورت عمده در بازار خارجی و داخلی با قیمت مناسب عرضه و پخش خواهد شد.
 • درب چتری آب بند دهانه 28
 • درب چتری گازبند دهانه 28
 • درب پت دهانه 45
 • دستگیره دهانه 28
 • دستگیره دهانه 45

درب و دستگیره دهانه 45

فروش عمده درب و دستگیره دهانه 45

درب و دستگیره دهانه 45 در رنگ بندی های متنوع به صورت عمده با مناسب ترین قیمت به صورت عمده خرید و فروش می شود، درب و دستگیره دهانه 45 با مواد درجه یک با شفافیت عالی تولید می شود و برای بطری پت دهانه 45 استفاده می شود.

درب و دستگیره بطری

خرید درب و دستگیره بطری پت

درب و دستگیره بطری پت سایز دهانه 28 میلیمتر در رنگ بندی های متنوع تولید می شود و از طریق سایت های اینترنتی با ارزان ترین قیمت خرید و فروش می شود، این نوع درب و دستگیره بیشتر برای بطری پلاستیکی پت استفاده خواهد شد. درب و دستگیره بطری 28 و 45 میلیمتر را می توانید از طریق شرکت آراد پلاستیک خریداری کنید، این نوع درب و دستگیره ها با بهترین کیفیت تولید می شود و برای بازار های خارجی و داخلی عرضه و پخش خواهد شد، بهترین نوع درب و دستگیره بطری را از شرکت آراد پلاستیک خریداری کنید. [box type="info" align="aligncenter" class="" width=""]توجه داشته باشید درب و دستگیره در سایز دهانه 28 و 45 میلیمتر با قابلیت درج لوگو شما امکان پذیر می باشد.[/box]

دستگیره بطری پت

امتیاز 3.18/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
09:53
با ما در واتساپ صحبت کنید