خرید و فروش آنلاین بطری پت دارویی در ایران

no pic

خرید و فروش آنلاین بطری پت دارویی در ایران

خرید و فروش آنلاین بطری پت دارویی در ایران

بطری پت دارویی در ایران به صورت آنلاین از طریق سایت های فروشگاهی با ارزان ترین قیمت خرید و فروش می شود، جهت استعلام قیمت و سفارش بطری پت دارویی می توانید با مشاورین فروش این سایت در تماس باشید. بطری پت دارویی در ایران در مدل ها و دسته بندی های زیادی تولید می شود که یکی از این مدل ها قطره چکان های پلاستیکی می باشد، این نوع قطره چکان ها در در حجم های 10 و 20 میلی لیتر با بهترین کیفیت تولید می شود. به غیر از قطره چکان های پلاستیکی بطری های جای قرص، جای شربت از نوع پلاستیکی هم می باشد که توسط شرکت های تولیدی به تولید خواهد رسید.

بطری پت دارویی

انواع بطری پت دارویی

  • بطری پت گرد 30 سی سی قهوه ای
  • بطری پت گرد 45 سی سی قهوه ای
  • بطری پت کتابی 60 سی سی قهوه ای
  • بطری پت کتابی 120 سی سی قهوه ای
  • بطری پت کتابی 250 سی سی قهوه ای
  • قطره چکان 10 میل
  • قطره چکان 20 میل
[box type="info" align="aligncenter" class="" width=""]اکثر بطری های پت دارویی که برای بسته بندی دارو هایی شیمیایی استفاده می شود در رنگ قهوه ای در ایران تولید می شود.[/box]

بطری پت دارویی

خرید بطری پت پلاستیکی دارویی

برای خرید بطری های پت پلاستیکی دارویی که برای بسته بندی انواع دارو در کشور استفاده می شود می توانید از طریق سایت فروش اینترنتی بازار پلاستیک ایران اقدام کنید، این سایت از سایت های معتبر و بزرگ در زمینه خرید و فروش انواع بطری پت پلاستیکی دارویی و بطری های پت نوشیدنی تولید شده با مواد پت درجه یک می باشد.

قیمت بطری پلاستیکی دارویی

قیمت بطری پت دارویی کمی از بطری های پت پلاستیکی شفاف گران تر تمام خواهد شد و آن هم به خاطر رنگی است که در بطری های پت قرار خواهد گرفت، چنانچه می خواهید بهترین و مرغوب ترین بطری پلاستیکی دارویی در حجم های مختلف را با قیمت تولید خریداری کنید بهترین گزینه خرید اینترنتی می باشد.

امتیاز 3.29/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
08:08
با ما در واتساپ صحبت کنید