بطری پلاستیکی فانتزی به صورت اینترنتی

بطری پلاستیکی فانتزی به صورت اینترنتی

بطری پلاستیکی فانتزی به صورت اینترنتی

انواع بطری پلاستیکی اعم از بطری های فانتزی و بطری های ورزشی اسپرت و سایر بطری های پلاستیکی به صورت اینترنتی از طریق سایت های فروش آنلاین به سراسر کشور با ارزان ترین قیمت توزیع می شوند

بطری پلاستیکی فانتزی در طرح بسیار شیک و لاکچری در حجم های مختلف به صورت اینترنتی از طریق سایت های فروش با قیمت مناسب و ارزان توزیع و پخش می شود. همانطور که می دانید بسته بندی شیک و زیبا می تواند تاثیر بسیاری در فروش محصول داشته باشد، حال این محصول می تواند مایعات نوشیدنی و یا هر محصول دیگری که احتیاج به بطری برای بسته بندی دارد، باشد. بطری های پلاستیکی یا به قول معروف بطری های پت در کشور در مدل و طرح های زیادی تولید می شود که همین عامل باعث می شود که هنگام خرید بطری پلاستیکی در تصمیمتان معطل بمانید.در این مقاله قصد داریم تا حدودی به شما کمک کنیم تا بتوانید بهترین و فانتزی ترین بطری پلاستیکی را برای خود انتخاب و خریداری کنید.

انواع بطری پلاستیکی

بطری پلاستیکی فانتزی

آشنایی با بطری پلاستیکی فانتزی

هر کدام از بطری های فوق در حجم های مختلف تولید می شوند، این بطری های پلاستیکی در طرح های مختلف تولید می شوند که بطری های مانیا و لیندا یا حتی کتابی از بطری های پلاستیکی فانتزی به شمار می روند.

  1. بطری پلاستیکی طرح کتابی
  2. بطری پلاستیکی کتابی
  3. بطری پلاستیکی طرح لیندا
  4. بطری پلاستیکی مانیا

بنا به نوع استفاده ای که شما می خواهید از بطری داشته باشید بطری پلاستیکی فانتزی متناسب با آن متفاوت می باشد، به عنوان مثال برای بسته بندی سس بطری پلاستیکی موشکی یا عروسکی از بطری های فانتزی و شیک به شمار می روند. چنانچه برای بسته بندی مایعات نوشیدنی مانند نوشابه، دلستر، دوغ و دمنوش های گیاهی می خواهید،  بطری طرح مانیا یا لیندا یا حتی بطری های کتابی از مدل های فانتزی به شمار می روند. بطری پلاستیکی کتابی در حجم های 30،60،120،250 و 500 و 1000 سی سی تولید می شوند. بطری های مانیا و لیندا هم در حجم 230 و 300 سی سی با قطر دهنه 38 میلیمتر تولید و به صورت اینترنتی به سراسر کشور توزیع و پخش می شوند.

تولید بطری پلاستیکی

 

توزیع اینترنتی انواع بطری پلاستیکی

انواع بطری پلاستیکی اعم از بطری های فانتزی و بطری های ورزشی اسپرت و سایر بطری های پلاستیکی به صورت اینترنتی از طریق سایت های فروش آنلاین به سراسر کشور با ارزان ترین قیمت توزیع می شوند. این سایت در بین سایت های برتر در گوگل در زمینه خرید و فروش محصولات پلاستیکی قرار گرفته است. برای سفارش انواع بطری پلاستیکی از طریق این سایت با همکاران فروش ما در تماس باشید.   

امتیاز 3.68/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
12:25
با ما در واتساپ صحبت کنید