تولیدی بطری پلاستیکی سس در مشهد

تولیدی بطری پلاستیکی سس در مشهد

تولیدی بطری پلاستیکی سس در مشهد

هر کدام از بطری های پلاستیکی سس در حجم های مختلف تولید می شود

انواع بطری پلاستیکی سس گوجه فرنگی در مشهد در طرح و مدل بسیار شیک تولید می شود و از طریق این وب سایت با ارزان ترین قیمت به فروش می رسد. مشهد یکی از شهر های ایران می باشد که در آن شرکت های تولیدی زیادی مشغول تولید انواع بطری پلاستیکی سس می باشند. این شرکت ها انواع بطری ها را با کیفیت مرغوب در طرح های بسیار زیبا تولید می کنند. همانطور که در بالا اشاره شد بطری پلاستیکی سس در چند مدل و طرح شیک و زیبا تولید می شود، در ادامه انواع بطری سس را ذکر می کنیم.  

انواع بطری پلاستیکی سس

 

آشنایی با انواع بطری پلاستیکی سس

هر کدام از بطری های پلاستیکی سس در حجم های مختلف تولید می شود، بطری سس مایونز در حجم 430 سی سی و قطر دهانه 38 میلی متر و وزن 37 گرم در رنگ شفاف توسط تولیدی بطری پلاستیکی تولید می شود. مدل دیگر بطری سس در حجم 540 سی سی و قطر 38.45 میلی متر و وزن 37 گرم تولید می شود، و مدل دیگر بطری پلاستیکی در حجم 380 سی سی و قطر 38 میلی متر به تولید می رسد.

 

نحوه سفارش اینترنتی انواع بطری پلاستیکی

برای سفارش انواع بطری پلاستیکی به صورت مستقیم از کارخانه تولیدی بهترین راه اینترنت می باشد. برای سفارش از طریق اینترنت هم می توانید به سایت فروش آنلاین در این زمینه مراجعه کنید که این سایت یکی از وب سایت های فعال در این زمینه می باشد. جهت خرید و مشاهده محصولات این مجموعه می توانید با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.        

امتیاز 4/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
01:24
با ما در واتساپ صحبت کنید