خرید بطری پلاستیکی دلستر به صورت عمده

خرید بطری پلاستیکی دلستر به صورت عمده

خرید بطری پلاستیکی دلستر به صورت عمده

بطری پلاستیکی دلستر در رنگ های قهوه ای و سبز ویژه نوشیدنی دلستر با پت شفاف تولید می شوند.

خرید بطری پلاستیکی دلستر ،نوشابه،دوغ و سایر بطری های پلاستیکی به صورت عمده از طریق سایت پلاستیک ساز با نازلترین قیمت امکان پذیر می باشد. جهت خرید و مشاهده محصولات با مشاورین فروش شرکت تماس بگیرید. اگر به کاربرد پلاستیک و محصولات پلاستیکی در زندگی روزمره خودمان اشاره کنیم متوجه می شویم خیلی از محصولاتی که روزانه استفاده می کنیم از پلاستیک تولید می شوند. نمونه های زیادی وجود دارند که در اینجا چند مورد آورده شده است.

کاربرد محصولات پلاستیکی

 • مصارف صنعتی
 • مصارف بهداشتی و دارویی
 • مصارف نوشیدنی
 • مصارف بسته بندی مواد غذایی
 • مصارف بسته بندی مواد های آزمایشگاهی

در همه این مصارف دقت کنید از محصولات پلاستیکی استفاده خواهد شد. یکی از این محصولات پلاستیکی بطری هایی می باشند که برای بسته بندی نوشیدنی های مختلف استفاده می شوند. اما اگر بخواهیم ریزتر شویم مشاهده می کنیم چند نوع بطری پلاستیکی در ایران طراحی و تولید می شود.

انواع بطری پلاستیکی

 1. بطری پلاستیکی دلستر
 2. بطری پلاستیکی نوشابه
 3. بطری پلاستیکی دوغ
 4. بطری پلاستیکی مواد شوینده
 5. بطری پلاستیکی سموم های کشاورزی

هر کدام از این بطری های پلاستیکی با ظاهری متفاوت از هم توسط تولید کنندگان پلاستیک در ایران طراحی و به تولید رسیده اند. در اینجا درباره بطری پلاستیکی دلستر برای شما صحبت می شود تا شما با طرح و رنگ و حجم های این بطری ها بیشتر آشنا شوید.

خرید بطری پلاستیکی

آشنایی با بطری پلاستیکی دلستر

بطری پلاستیکی دلستر در رنگ های قهوه ای و سبز ویژه نوشیدنی دلستر با پت شفاف تولید می شوند. این بطری های پلاستیکی دلستر در حجم یک لیتری طراحی و به تولید می رسند.

خرید بطری پلاستیکی

تولید کنندگان بطری پلاستیکی دلستر در ایران

 • رعنا پلاست پارسیان
 • بطری کیارش

تولیدی اول از سال 90 مشغول تولید انواع بطری پلاستیکی شده است و برند های موفق نوشیدنی های نوشابه و دلستر از دسته مشتریان این واحد تولیدی بوده است، تولیدی بطری کیارش هم از سال 84 مشغول تولید بطری های پلاستیکی در ایران شده است.

نحوه خرید بطری پلاستیکی دلستر

برای خرید بطری پلاستیکی دلستر می توانید با کارشناسان فروش شرکت پلاستیک ساز تماس بگیرید. هم چنین اگر می خواهید لیست دیگر محصولات پلاستیکی را مشاهده کنید، می توانید به کانال های رسمی شرکت در شبکه اجتماعی های مختلف مراجعه نمایید.

امتیاز 3.09/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
08:37
با ما در واتساپ صحبت کنید