صادرات بطری یکبار مصرف کتابی باکیفیت

no pic

صادرات بطری یکبار مصرف کتابی باکیفیت

صادرات بطری یکبار مصرف کتابی باکیفیت

بطری یکبار مصرف کتابی محصولی کاربردی برای کارخانه های تولیدی آب معدنی و نوشابه به شمار می رود و به دلیل دارا بودن کیفیت بالا نه تنها در داخل ایران، بلکه درکشورهای خارجی نیز میزان فروش خوب و بالایی دارد. صادرات بطری یکبار مصرف کتابی به دلیل کاربردهای گسترده از این محصول در صنایع متفاوت به صورت عمده به کشورهای مختلفی انجام می شود و از جمله کشورهای خریدار بطری کتابی یکبار مصرف می توان به کشورهای همسایه اشاره نمود. صادرات بطری یکبار مصرف کتابی باکیفیت

بطری یکبار مصرف کتابی چه مشخصاتی دارد؟

بطری یکبار مصرف کتابی چه مشخصاتی دارد؟ بطری یکبار مصرف کتابی دارای مشخصات و ویژگی هایی است که آن را از دیگر انواع این محصول متمایز می کند. از جمله ویژگی های بارز این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود:
  • شکل ظاهری خاص: این بطری دارای شکل ظاهری بسیار شیک و خاصی می باشد و از نما و جلوه خوبی برخوردار می باشد؛ همین موضوع باعث می شود بتوان از آن برای موارد لوکس استفاده کرد.
  • ضخامت مناسب: بطری کتابی از ضخامت بسیار مناسبی برخوردار است. ضخامت این محصول به گونه ای است که در برخورد با مواد مختلف به راحتی سوراخ نمی شود و کیفیت بالای خود را از دست نمی دهد.
  • در محکم و مقاوم: این محصول در بسیار محکم و مقاومی دارد. در محصول به خوبی روی آن چفت شده و از ورود گرد و غبار و آلودگی به داخل محصول جلوگیری می کند.
  • رنگ شفاف: رنگ این محصول کاملا شفاف می باشد و اگر آن را در معرض نور مستقیم خورشید قرار دهید، انعکاس نور را در آن مشاهده می کنید.
  • اندازه: بطری یکبار مصرف در اندازه های مختلف از اندازه نیم لیتری تا بیشتر به بازار عرضه می شود و اندازه های گوناگونی دارد.

خرید انواع بطری یکبار مصرف کتابی

خرید انواع بطری یکبار مصرف کتابی امروزه خرید انواع بطری یکبار مصرف کتابی در نقاط گوناگونی از ایران و حتی جهان طرفداران مخصوص به خود را دارد. تولیدکنندگان این محصول ابتدا بطری ها را در اندازه های مختلف و گوناگون از اندازه های نیم لیتری و یا بالاتر تولید نموده و سپس آنها را در اختیار مصرف کنندگان محصول قرار می دهند. خریداران محصول برای خرید بطری کتابی از سراسر نقاط جهان می توانند با بهره گیری از روشهای زیر اقدام به خرید این محصول نمایند:
  • سفارش اینترنتی: خریداران می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی تمامی مشخصات و ویژگی هایظاهری مربوط به محصول را مشاهده نموده و سپس محصول مورد نظر خود را سفارش دهند.
  • خرید به صورت تلفنی: اگر بنابر هر دلیلی دسترسی به سایت اینترنتی امکانپذیر نبود و یا برای خرید نیاز به راهنمایی های بیشتری داشتید، می توانید از طریق تماس تلفنی محصول را سفارش دهید.

امتیاز 4.05/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
06:53
با ما در واتساپ صحبت کنید