فروش انواع بطری یکبار مصرف 1000 سی سی

no pic

فروش انواع بطری یکبار مصرف 1000 سی سی

فروش انواع بطری یکبار مصرف 1000 سی سی

بطری یکبار مصرف از محصولات شفاف و یا غیر شفاف ای می باشند که جایگاه ویژه ای در در کشور پیدا کرده و جایگزین مناسبی برای بطری فلزی و شیشه ای می باشند. با فروش انواع بطری یکبار مصرف 1000 سی سی توسط فروشگاه اینترنتی ما، شما قادر به تهیه این محصولات در ابعاد مختلف هستید که می توانید آنها را به صورت عمده و با قیمت پایین تهیه نمایید. بطری های پلاستیکی به صورت استوانه ای، تخت و الماسی طراحی شده اند که هر کدام از آنها برای نگهداری مواد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. فروش انواع بطری یکبار مصرف 1000 سی سی

توضیحاتی درباره بطری یکبار مصرف

توضیحاتی درباره بطری یکبار مصرف بطری پلاستیکی یکی از محصولات تولیدی کشور ایران می باشد که با وزن، ارتفاع و حجم های مختلفی به بازار ارائه شده است. از بارزترین ویژگی های بطری های پلاستیکی، وزن سبک و قیمت پایین آن ها می باشد که از مرغوب ترین و بهترین مواد پلاستیکی ساخته شده اند. از این نوع ظروف در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد که هرکدام با حجم های مختلفی در میان فروشگاه ها یافت می شود. باتری های پلاستیکی به صورت ساده یا طرح دار می باشند که برای زیبایی بیشتر یا تبلیغات، برخی از شرکت ها لوگو و نام برند خود را بر روی بدنه بطری های پلاستیکی حک نموده اند. ویژگی های بطری یکبار مصرف درجه یک:
  • امکان استفاده مجدد در مصارف خانگی
  • داشتن درب محکم و آب بندی شده
  • امکان استفاده در فریز
  • قابلیت بازیافت محصول
قیمت بطری یکبار مصرف به موارد زیادی بستگی دارد که یکی از آنها ضخامت بطری ها می باشد. برای تهیه یک بطری با کیفیت و ضخیم در کارخانه های تولیدی، باید پلاستیک بیشتری مصرف شود که عامل مهمی در قیمت محصولات دارد. اگر نگاهی به قسمت زیرین بطری های پلاستیکی بیندازیم خواهیم دید که آن را به گونه ای طراحی کرده اند که به راحتی بر روی سطوح صاف ایستاده و مشکلی برای آنها به وجود نخواهد آمد. بطری هایی با سایز بزرگتر با دسته مقاومی طراحی شده اند که امکان جابجایی آن ها به راحتی انجام شود.

پخش عمده بطری یکبار مصرف 1000 سی سی

پخش عمده بطری یکبار مصرف 1000 سی سی با پخش عمده بطری یکبار مصرف ۱۰۰۰ سی سی، شما می توانید قیمت تمام شده کمتری در قبال آن بپردازید. اگر از افرادی هستید که می خواهید محصولات تولیدی خود را درون این بطری ها نگهداری نمایید، ما خرید عمده بطری را به شما پیشنهاد می دهیم. برخی از بطری های پلاستیکی به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی در دسترس قرار گرفتند و امکان لیز خوردن آنها وجود ندارد. شرکت های تولیدی توانستند این نوع بطری ها را به گونه ای طراحی کند که قابلیت بازیافت داشته و می توان آنها را مجدد وارد چرخه‌ی تولید نمود.

امتیاز 3.29/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
08:38
با ما در واتساپ صحبت کنید