فروش ویژه بطری رینگی شیاردار

no pic

فروش ویژه بطری رینگی شیاردار

فروش ویژه بطری رینگی شیاردار

یکی از ظروف بسیار مهمی که در خطوط بسته بندی به وفور از آن بهره می برند، بطری است که در شکل و مدل های مختلف از جمله بطری رینگی شیاردار قابل مشاهده است. این محصول که دارای شیارهایی در جداره بیرونی خود می باشد، برای روغن های گیاهی مورد استفاده قرار گرفته و کارکرد مناسبی را داراست. اکنون اهمیت بیش از پیش این محصول، بستر لازم برای فروش ویژه بطری رینگی در بازارهای خارجی را فراهم کرده و به دنبال آن با صادرات بطری رینگی مواجه می باشیم.

 

مشخصات یک بطری رینگی شیاردار خوب

یکی از ظروفی که بیشترین آمار استفاده را در خطوط بسته بندی به خود اختصاص داده و امروزه محصولات مختلفی را در صنایع غذایی با آن بسته بندی می کنند، بطری است که انواع و اقسام گوناگون از قبیل بطری رینگی شیاردار را در برگرفته است، در ادامه می خواهیم تا شما را با مشخصات بطری رینگی خوب، بیشتر آشنا نماییم که در قسمت زیر توضیحاتی درباره آن ذکر شده است:
  1. یک بطری رینگی شیاردار از جنس پت بوده و از مواد پلی اتیلن مرغوب در ساخت آن استفاده کرده اند.
  2. با این وجود بطری شیاردار از جداره ای با استحکام و ضخامت مناسب همراه بوده و اگر به آن دست بزنید، متوجه این ویژگی ها خواهید شد.
  3. از محصولات بیولوژیکی خنثی به شمار آمده و هیچ ضرر و خطری را نه برای انسان ها و نه برای هیچ یک از جانداران دیگر در پی نخواهد داشت.
  4. در ساختار آن از هیچ یک از فلزات سنگین استفاده نکرده و حاوی سلامت و بهداشت کامل می باشد.
  5. اگر نگاهی به نوشته های حک شده روی بطری بیندازید، تاییدیه سازمان غذا و دارو را در آن مشاهده خواهید کرد.
  6. از بطری های چهارگوش به شمار آمده و شیارهایی با فواصل استاندارد روی قسمت بیرونی آن دیده می شوند.
  7. به رنگ شفاف بوده و اثری از تیرگی و مات بودن در آن نخواهید دید.

مراکز تولید بطری رینگی شیاردار

امروزه با وجود کاربرد انبوه بطری رینگی در حوزه های صنعتی از جمله صنعت غذایی، شاهد عرضه بطری رینگی عمده توسط برترین مراکز تولید بطری در کشور می باشیم، این بطری که از تمام استانداردهای تولید برخوردار بوده و از مولفه های کمی و کیفی تمام نیز بهره برده، در تنوعی از اندازه و سایز ارائه شده که از آن جمله می توان بطری رینگی متوسط و بزرگ را نام برد. گفتنی است محصول فوق به منظور بسته بندی انواع روغن های گیاهی و مفید مانند روغن کنجد و روغن زیتون مورد توجه و استفاده قرار گرفته و ساختاری منطبق با این محصولات را به همراه دارد، یعنی در سلامت آنها هیچ تاثیری نداشته و روغن های فوق، مزه و کیفیت اصلی شان را در این بطری به مدت طولانی حفظ خواهند کرد.

امتیاز 3.7/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
08:24
با ما در واتساپ صحبت کنید