قیمت لیوان پلاستیکی موشی نی دار

قیمت لیوان پلاستیکی موشی نی دار

قیمت لیوان پلاستیکی موشی نی دار

لیوان های پلاستیکی در بسته بندی 500 عددیو لیوان های کاغذی در بسته های 50 عددی به بازار عرضه می شوند.

قیمت لیوان پلاستیکی موشی نی دار و طرح های دیگه بستگی به سفارش متغیر می باشد اما قیمت تکی آن در بازار بین 2000 تا 5000 تومان می باشد، در صورت خرید و مشاهده محصولات می توانید از وب سایت شرکت ما دیدن کنید. لیوان ها به طور کلی بر سه دسته تولید می شوند که این عبارت اند از:

  1. لیوان پلاستیکی
  2. لیوان کاغذی
  3. لیوان شیشه ای

لیوان های پلاستیکی امروزه از وسایل ضروری برای هر کودکی در مدرسه و مهد کودک می باشد، برای همین بسیاری از برند های بزرگ در ایران به خاطر اینکه کودک از لیوان خوشش بیاید از طرح های شاد و جذاب کودکانه استفاده می کنند. این طرح های کودکانه و کارتونی سبب می شود کودکان بهتر لیوان مورد علاقه خود را پیدا کنند، انواع طرح های بچه گانه ای لیوان پلاستیکی کودکان شامل موارد زیر می باشد.

انواع لیوان پلاستیکی بچه گانه

  • لیوان پلاستیکی موشی نی دار
  • لیوان سه بعدی کارتونی
  • لیوان پلاستیکی فانتزی
  • لیوان نی دار مینیون
  • لیوان پلاستیکی میکی موس

قیمت لیوان پلاستیکی موشی نی دار

لیوان پلاستیکی موشی نی دار در بسته بندی 12 عددی و رنگ های متنوع تولید و بازار عرضه می شود. این نوع لیوان با توجه به شکل و ظاهری زیبایی که دارد، بازار فروش خوبی نیز خواهد داشت. قیمت فروش لیوان موشی نی دار در بازار برای مصرف کننده چیزی بین 2000 تا 5000 تومان می باشد. قیمت لیوان های پلاستیکی برای مصرف کننده مدل مینیون بین 5000 تا 6000 تومان می باشد. این در صورتی می باشد که شما قصد تجارت محصول فوق را داشته باشید.

بسته بندی لیوان پلاستیکی

لیوان های پلاستیکی در بسته بندی 500 عددیو لیوان های کاغذی در بسته های 50 عددی به بازار عرضه می شوند.

چگونگی سفارش عمده لیوان پلاستیکی نی دار

برای سفارش عمده انواع لیوان پلاستیکی نی دار در طرح های فانتزی و کودکانه از طریق سایت فروش آنلاین پلاستیک ساز با مناسب ترین قیمت اقدام فرمایید. هم چنین اگر قصد خرید یا فروش دیگر محصولات پلاستیکی را دارید می توانید از این سایت که مرجع خرید و فروش آنلاین محصولات پلاستیکی می باشد اقدام نمایید، لازم به ذکر می باشد که قیمت لیوان پلاستیکی و سایر محصولات پلاستیکی در اینترنت بسیار مناسب و پایین تر از قیمت فروش بازار های سنتی است. 

امتیاز 3.28/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
01:29
با ما در واتساپ صحبت کنید