مراکز عرضه بطری دسته دار طرح کتابی

no pic

مراکز عرضه بطری دسته دار طرح کتابی

مراکز عرضه بطری دسته دار طرح کتابی

بطری دسته دار طرح کتابی یکی از انواع پر طرفدار بطری های یکبار مصرف است که با گنجایش های مختلف تولید می شود. مراکز عرضه بطری دسته دار طرح کتابی انواع مختلف این بطری را به صورت حضوری و غیر حضوری عرضه می‌ کند و از روش‌ های نوین برای ارائه این محصول بهره می گیرد تا مشتریان با سفارش بطری دسته دار به صورت آنلاین در هر نقطه از ایران بتوانند در سریع‌ ترین زمان ممکن به انواع مختلف بطری‌ های دسته‌ دار دسترسی داشته باشند و با قیمت مناسب آن ها را خریداری کنند.

 

اطلاعاتی مفید در مورد انواع بطری دسته دار

بطری دسته دار باکیفیت یکی از محصولات پلاستیکی است که در دو نوع شفاف و کدر تولید می‌ شود. بطری های دسته دار برای نگهداری و بسته‌ بندی محصولات و نوشیدنی‌ هایی مانند روغن مایع، نوشابه، دوغ، شیره انگور و خرما و سایر روغن های گیاهی استفاده می شود که بسته به نوع محتویاتی که قرار است درونشان قرار گیرد از اولیه مختلفی تولید می شوند. به طور مثال یکی از انواع بطری های دسته دار بطری‌ های کدر هستند که امکان نفوذ نور در آن ها وجود ندارد. این بطری ها برای نگهداری و بسته بندی روغن های گیاهی و خوراکی استفاده می شوند. همان طور که می دانید، نور مستقیم بر روی کیفیت روغن تاثیر می‌ گذارد که اگر انواع بطری دسته‌دار بتواند از نفوذ نور به درون روغن ها جلوگیری کنند می‌ توانند طول عمر و ماندگاری روغن ها را افزایش دهند. تولید کنندگان برای تولید انواع بطری های دسته دار،ا بعاد و اندازه های مختلفی را در نظر می‌ گیرند که هر یک از انواع این بطری‌ ها گنجایش خاصی دارند. معمولاً بطری های دسته دار گنجایش شان بر حسب لیتر حساب می‌ شود که کوچک ترین مدل از بطری های دسته دار بطری‌ های یک لیتری تا چهار لیتری هستند که هر یک از انواع آن ها کاربرد های خاص و جداگانه ای دارند.

مراجع فروش بطری دسته دار طرح کتابی

بطری های دسته دار از لحاظ شکل ظاهری انواع مختلفی دارند و در ابعاد و اندازه های گوناگون طراحی می‌ شوند. یکی از انواع خاص این بطری‌ ها، نمونه های طرح کتابی هستند که به شکل مکعب مستطیل هستند و حمل آن ها بسیار راحت است. کتابی بودن طرح این بطری های دسته‌ دار باعث می شود که بتوان آن ها را در حجم بیشتری در فضای کمتر انبار کرد. چرا که موجب صرفه‌ جویی در اشغال فضا می‌ شوند و حمل و نقل آن ها نیز به راحتی انجام می‌ شود. مراجع فروش بطری دسته دار طرح کتابی انواع مرغوب و با کیفیت این بطری ها را برای توزیع به صنایع در نظر می‌ گیرد و قیمت های مناسبی را برای آن ها پیشنهاد می دهند.

امتیاز 3.05/5
پلاستیک ساز
پاسخ در سریع ترین زمان
پلاستیک ساز
خوش آمدید
چطور میتونم کمکتون کنم؟
08:32
با ما در واتساپ صحبت کنید